Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni görbe láb...

Mit lehet csinálni görbe láb ellen? Nem X lábam van hanem egy kicsit O.

Figyelt kérdés
Egy kicsit O lábam van és ez idegesít,mert még alacsony is vagyok és úgy érzem attól mégjobban látszik. Ha csőszárú nadrágot veszek fel akkor nagyon látszik, pedig imádom a csőnadrágot. Nem lehet vmi tornával "visszaállítani"? Mint például gerincferdüllés ellen is lehet vmit, ez ellen nem?
2009. márc. 25. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit, akinek szintén "O" lába van. Ez ellen nem lehet mit tenni, főként nem tornával. Ez éppen olyan, ha valakinek görbe az ujja vagy az orra, és azt szeretnéd kiegyenesíteni. Ő például elég vékony, és ezért neki szembetűnőbb. Talán ha kicsit husisabb lenne, akkor nem lenne annyira feltűnő. Az öltözködéssel tudod palástolni. Ha szoknyát viselsz, abban például nem venni észre. A nagyon testhez álló nadrágok, kihangsúlyozzák a lábat, inkább kicsivel bővebb fazont hordjál.
2009. márc. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 153 cm vagyok és O lában van ne nagyon alig észrevehető és még csámpás is,igazi cukorbaba,ahogy a többiek hívnak főként ha még babaás ruhát is veszek hozzá.

Nem kell semmit sem csinálni és örülj h O,a modelleknek van olyan sokkal jobb mint az X

2009. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!