Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Keresnétek olyan srác társaság...

Keresnétek olyan srác társaságát, esetleg közelségét aki eléggé ki van tetoválva?

Figyelt kérdés

Nem sokára eljön a 22. születésnapom, amit már másfél éve várok, elhatároztam hogy a két karom a bal arcom felét a nyakamat elől, és a bal vádlim kitetováltatom

Igazából nem hátrál meg az se ha nem kapok meg emiatt egy munkát, mert nekem fontosabb lesz hogy önmagam adtam :)

Jóravaló humoros fiatal vagyok, képes vagyok mindenkihez alkalmazkodni ha muszáj

Amik a testemre kerülnek azok egy dossziéban pihennek most, és várják hogy megvalósulhassanak

Szóval?:)


2011. jún. 26. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én inkább kerülném, de biztos van pár hasonló felfogású ember, akinek éppen ez tetszik.
2011. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egyik karodra mehet egy kicsi, vádlira is egy kicsi és kész. Ennyit esetleg még elfogadnék, de egyébként nem tetszenek a tetoválásos pasik. Tehát 1-2 helyre mehet a tetkó (kar, vádli), de ne legyen túl feltűnő és nagy.


27/N

2011. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, csak megfordítva, tehát a srác keze nem tetoválva van, hanem egy baleset miatt varrogatva pár helyen... az miben különbözik szerintetek?
2011. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A vádlimon a bokától egészen a hajlatig fog elnyúlni

Direkt úgy álmodtam meg hogy karakteres és elgondolkodtató külsőt adjanak nekem, amit ha megnéznek ne az jusson eszükbe hogy agyatlan marha nem tudja mit csináljon magával, hanem igenis merüljenek el akár a buszon a dolgok forgatagában

2011. jún. 26. 13:38
 5/15 anonim ***** válasza:

hát, ha már a fél arca is tetovált, úgy nem. de amúgy semmi bajom a tetkós srácokkal, nem betegség ez, hogy undorodni kelljen tőle. ha valaki tetkós, mégis elutasítom, akkor biztos mással volt problémám.

pl. nekem Ami James nagyon bejön. igaz, neki nincs olyan sok. és Chris Nunez sem rossz.

17L

2011. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
chris nuni? hát szerintem az már bőven sok
2011. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem alapból bejönnek a tetovált srácok...de arcon tetkó az már sok...
2011. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én kimondottan szeretem a tetkós pasikat DE az arcra is az úgy sztem sok oda nem kéne max nyakadig tarkódig de a fejre ne csinálj! am meg ha nem vagy vézna gyerek akkor tuti jól fog állni neked:)19/L sok sikert álmaid megvalósításához:)
2011. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem a pasi ott kezdődik, hogy hosszú a haja és tetovált. Nekem is van jópár és bevallom fura lenne tetoválatlan pasival flangálni. De ha nem lenne egy sem akkor is bejönne. Bár stílusa válogatja. :) Ha tetszik csináltasd meg, de csak ha számodra fontos. Ne azért, hogy mutogasd.
2011. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem másnak csináltatok persze:)

Már most úgyérzem mintha rajtam lennének, bár meglepett hogy soknak találjátok az arcra való tetoválását, én nem látok benne különösebben semmi visszataszítót

2011. jún. 26. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!