Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért koszos a körmöm (alatt)...

Miért koszos a körmöm (alatt) állandóan?

Figyelt kérdés

Alapból nincs nagyon hosszú körmöm, de ha rövid, akkor is teljesen bekoszolódik alatta. (meg azért néha megnöveszteném kicsit a körmöm...)


-normálisan fürdök, szóval nem vakarózással kaparom le magamról a piszkot

-nem túrkálok az orromban sem :D:DD::DD:D

-nem csinálok semmi extra koszosat (vagy ha igen, akkor megértem, hogy miért koszos a körmöm alatt)

-rendszeresen tisztítom, naponta többször, + fürdésnél körömkefével



Egyszerűen nem tudok mitcsinálni, de annyira igénytelennek tűnik, undorító állandóan az a feketés koszcsík a körmöm alatt :S


Előre is köszi a hasznos válaszokat ! (:


2011. jún. 26. 19:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
32%

Nekem is szokott koszos lenni alatta,de nekem nem mindig olyan.

Ha koszos akkor én rajzszöggel szoktam kipiszkálni.

2011. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Velem is mindig ez van... :S én nem növesztem, jól levágom és így nem tud hova menni a kosz xD
2011. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
menj el meszelni, akkor fehér lesz alatta..:)
2011. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Na nálam ez az egyik oka, hogy teljesen levágom, mert nekem is mindig fekete alatta. Én nem hagyom megnőni egyáltalán, folyamatosan levágom, így nem érkezik bekoszolódni, mert nincs hova menjen a kosz. :)
2011. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
A meszelés jó ötlet! Francia köröm ingyen (talán még pénzt is kapsz érte xD )
2011. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ehhez koszt vakarni, elég az, ha több dolgot megfogsz, már akkor összegyűlik.

Nekem nagy körmöm van alapból, és nem szokott koszcsíkom lenni.

Ha logikáztok picit, rátaláltok a megfejtésre: minél rövidebb a köröm, annál könnyebben jut alá a szennyeződés. Ha hosszú, akkor nem jut a köröm alá, hosszabb utat kellene megtennie, de így előbb "lekopik" mondjuk már egy sima kézmosás alkalmával is, kefe nélkül. Persze ha mondjuk pl. kesztyű nélkül ültetnék át virágokat és könyékig turkálnék a földben, akkor biztosan olyan lenne, de így nem.

2011. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van a rövidebb alá megy be inkább.
2011. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

De pont az, hogy néha hosszabb és akkor is ilyen.


[Meg ez a rövid dolog amúgy sem megoldás, mert az én körmeimhez iszonyat csúnya, ha rövid]

Azt meg írtam, hogy tisztítom (körömreszelő végével), de utána 1 órával már megint olyan -.-

2011. jún. 26. 21:25
 9/13 anonim válasza:
92%
mindenkinek beragad a kosz, ez természetes. én sem szeretem a rövid körmöket, viszont állandóan piszkálgatom:) nem is tudatosan, de ha picit leülök tv-zni akkor az egyik körmömmel kinyomogatoma másik körmöm alól a piszkot, ha valakivel beszélgetek (nem valami hivatalos emberrel) akkor is ezt csinálom(persze ha nem látszik), ha valakivel chatelek és várom amég visszaír, akkor is tisztitgatom:) Ne úgy képzeld el hogy mániákus körömtisztitó vagyok:P hanem csak ugy néha mikor látom hogy gyülik kipöccintem...:)
2011. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
15%
csináltass műkörmöt akk talán nem láccik xĐĐĐĐĐĐ
2011. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!