Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van aki epilálja a bikinivonal...

Van aki epilálja a bikinivonalát? Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 21:32
 1/8 anonim válasza:
75%
Én nem ajánlom, egyszer próbáltam, és csúnyán elkezdett vérezni :/
2011. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

lehet hogy nem ajánlod,de akkor te miben mész strandra.. kabátba b@asszadmeg?!?!


nyugodtan próbáld meg! bár utána jobban fog nőni a szőr, és lehet h sötétebb is lesz, de inkább mint hogy égesd magad h nincs leszedve !!

2011. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:25

be bunkó vagy.mással nem tudja leszedni csak epilátorral?Ott van a gyanta ami kevésbé fájdalmas vagy a borotva,nem kell ezért szörősen menjen a stranra

2011. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem erősödik a szőr, hanem éppen hogy ritkul!
2011. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Az epilátort nem ajánlanám.

És...

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:25

Szerinted csak az epilátor létezik? Van borotva, meg gyanta. Úristen -.-"

2011. jún. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
49%
Drágám(b@sszameg) nem kabátba járok stranda, gyantáztatni szoktam, én csak annyit mondtam hogy az epilálástól!!!!! vérzett :) nem is tanácsoltam semmit, csak az észrevételem mondtam el :*
2011. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én epilálom, már alíg van szőröm, ritkul, bár évek alatt.

Ha nagyon nem bírod borotváld, de akkor garantáltan erősödni fog. A gyantát még nem próbáltam csak a lábamon a hideggyantát, de semmit sem ért. Ha nincs sok, kezd csipesszel, én is úgy kezdtem.:)

21/L

2011. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én epilálom, nekem nem fáj elviselhetetlenül, nem vérzik, és semmi bajom nincs tőle. :) Próbáld ki, hogy bírod...
2011. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!