Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek a nyáron magammal?

Melinda- kérdése:

Mit tegyek a nyáron magammal?

Figyelt kérdés
12 lettem ebben a hónapban És jövőre hatodikos leszek és hát ötödikbe elég csúnyáskás voltam szeretném a hatodikos jol inditani szépen hát eléggé okos is vagyok avval nincs gond csak hát a külsöm eléggé zavar milyen krémeket ajánlotok a bőrmre arcomra testrészem re xD Meg a hajam amivel most gondba vagyok arra tudtak néhány kence ficét? Meg még egy kérdés 12 évesne lehet már fogyni sokat nem is legfeljebb olyan 3 kilót?? Szeretnék egy nagy változást mutatni a barátaimnak! :) mert azt is szokták mondani h lusta vagyok nem vagyok képes változni mg stb.. szóval :)
2011. jún. 28. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Okos??Hát az írásmódodból és a fogalmazásodból nem az látszik,hogy okos lennél...

Ha lusta vagy akkor fogyni sem fogsz...

Hajadra meg csak annyit,hogy ha nem tudjuk milyen eredményt szeretnél elérni,akkor nem tudunk semmit ajánlani...

2011. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fogyni sportolj valamit! fuss!! ússz!! bármi. :) és kosarazok.. és nagyon jó sport. :) arcra nem tudok nagyon én 13 vagyok és semmit se használok arcra.. még fiatalok vagyunk ahhoz h mindent rákenjünk az arcunkra. :D hajra.. arra én öblítőt teszek hajmosás után, aztán lemosom.:D sztem jó ötlet. sokan tartják hülyeségnek, pedig nem az. ^^
2011. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második kommentelnőek a választ! :D
2011. jún. 29. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!