Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől leszek nőiesebb? --->

Mitől leszek nőiesebb? --->

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 16 lány vok, vékony, de kicsik a melleim. azt mondják hogy természetes módja nincs annak, hogy nagyobb legyen, de ha valaki tud mégis, valamit, akkor légyszi írjon!

Meg még az igaz, hogy a málnalevél tea nőiesít??


2011. jún. 28. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Már 1000 X elmondtuk hogy nem,nincs természetes mellnővelő!
2011. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd el magad ilyennek és hozd ki ebből amit tudsz! :) Nekem is vannak olyan barátnőim akiknek hasonló az alakjuk a tiedhez, mégis nagyon szépek! Nekem például vannak melleim, de a hasamra hízok szóval az se valami túl szép. Mindennek van előnye és hátránya, keresd meg magadban az 'előnyöst' és hangsúlyozd ki! ;)
2011. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem nincs ilyen természetes dolog, az egyetlen, ami hatásos, az a plasztika, az meg nem mindenkinek jön be...

16 vagy, még nőhet, nyugi. egyébként meg, ott van pl. Keira Knightley, szerintem nagyon szép és nőies, pedig neki aztán tényleg nincs nagy melle.

2011. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés, köszi a válaszokat:)
2011. jún. 28. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!