Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megbánom ha tetoválást csinált...

Megbánom ha tetoválást csináltatok?

Figyelt kérdés
Egy teljes hátas tetoválást akarok csak könnyen szakad a bőröm, vágjak bele vajon. Ez lenne az első!
2011. jún. 29. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
szerinte ne vágj bele a hátadba.. fájna. :D
2011. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Mit keres ez a kérdés az elektronikus eszközöknél????:D:D
2011. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 zuzuki válasza:
Húúúú...basszus... Teljes hátast azt szerintem ne.De mind egy,Te tudod... Én nekem a felkaromon van egy,katonaság alatt csináltuk.Rohadtul fájt,de akkor még nem ez a motoros tű ment.Gondold meg nagyon!
2011. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerinted tudni fogjuk, hogy megbánod-e? Azt csinálsz az irháddal, amit akarsz.
2011. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

sztem ne,mert mondjuk,ha idős leszel,nem biztos h fog tetszeni...

és mondjuk a normalis nők/pasik nem nagyon szeretik ezeket. legalabbis ha olyat keresel,akivel hosszu tavra tervezel. persze nem mindenki ilyen:) szerintem ne tedd. esetleg ha angyon akarsz,akk kisebbet:S

2011. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
meg
2011. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A fájdalom nem érdekel. Leginkább arra vagyok kíváncsi akinek van megbánta valamilyen szinten.
2011. jún. 29. 21:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak úgy csináltathatsz tetoválást,ha már elhatároztad,hogy neked KELL!!!!ne az olvasóktól kérdezd,hogy megbánnád-e,mert azt csak Te tudhatod!!az örökre ott marad(hacsak nem lézerezteted ki,ami szerintem elég fájdalmas és be is hegesedhet utána)

szerintem nem érdemes ilyen nagy fába vágnod a fejszéd,először kezd egy kisebbel!

2011. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha már ezt megkérdezted akkor régen rossz...
2011. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!