Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha csináltatok tetoválást...

Ha csináltatok tetoválást akkor anyum észrevenné?

Figyelt kérdés

kb ijet szeretnék: [link] vagyis ijen fajta betükkel és azzal a felirattal/angolul/ hogy életem az amerikaifoci és az latok de szépen megfogalmazva és ha meglátná nagyon haragudna?


15 éves lány vagyok.


2011. aug. 23. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ezt vele beszéld meg... ilyen idősen úgyis szülői beleegyezés kell a tetkóhoz..
2011. aug. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ő nemengedi a szülőői beleegyezést pedig megoldottam már.
2011. aug. 23. 00:12
 3/12 A kérdező kommentje:
amugy állatok*
2011. aug. 23. 00:12
 4/12 anonim ***** válasza:
csináld rejtett helyre. Hát stb.
2011. aug. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igazábol az alkaromra szeretném:S
2011. aug. 23. 00:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor hordj mindig hosszú ujjast.
2011. aug. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Édesanyád le fog b*szni, ha meglátja a tetkót. Előbb utóbb észre veszi.
2011. aug. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni sokáig rejtegetni előle, hidd el. Meg az anya meg is fogja érezni előbb-utóbb, hogy nem akarod megmutatni neki az alkarod, aztán meg lesz nemulass :D
2011. aug. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarjál semmit 15 évesen, amúgy pedig a helyesírásod borzalmas, inkább azzal foglalkoznál...
2011. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát cicám, akkor költözz el egy messzi-messzi hideg államba, és ha jössz haza látogatóba, akkor csakis télen, anyud meg mehet bármikor. Nem fog gyanút fogni. (y)

Ennyire ne legyél buta, persze hogy észreveszi, aztán jól lesüvölti a fejed. Te meg gyűjthetsz lézerre, ha megbánnád a dolgot félúton. Ez egy igen hülye terv, inkább próbáld vele megbeszélni, mi is ezzel a gondja. 3 évet csak kibírsz, utána nem szólhat bele, max elkezdhetsz azon gondolkodni, hogy hova mész meg miből élsz meg, ha kitenne netán az utcára. xD

Amúgy meg kicsit olyan börtöntetkó feelinges ez a szöveg, szerintem még gondold át egyszer, jól jön az a 3 év, arról nem beszélve, hogy még nőhetsz annyit, hogy elmásszon a tetkó és az ronda lesz.

Hidd el semmi károd nem lesz abból, ha még érleled a fejedben ezt a dolgot pár évig, nem szaladnak világgá a tetoválók nyugi. De nem ér annyit a dolog, hogy anyád csalódjon benned, jobb a békesség.

2011. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!