Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Porcba való fülbelövés kérdés....

Porcba való fülbelövés kérdés. (? )

Figyelt kérdés

1. Nagyon fáj? Jobban fáj mint a sima fülcimpába lövés?

2. Megengednéd 14 éves lányodnak?

3. Mennyi ideig gyógyul és mit nem szabad csinálni miközben gyógyul?

4. Ha 6.-án megcsináltatom és 10.-én megyek táborba, mit nem szabad a táborban csinálnom?


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 30. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Érzéstelenítik (fagyasztják) szóval nem fáj. Ha valahol fagyasztás nélkül csiálnák akkor keress más helyet, mert akkor biztos nem profi.

2. Meg.

3.Én konkrétan 2 hónapig a jobb oldalamon aludtam, nem fájt, csak ha ráfeküdtem. Valamikor jobban valamikor kevésbé fájt. Nem szabad forgatni, koszos kézzel hozzáérni, kivenni (2 nap alatt beforr.), és a hajad véletlenül se tekeredjen rá mert begyullad.

4. Klóros vízben úszást inkább hanyagold, a többi ugyanaz mint fent.

2011. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
NEM szabad lövetni, mert sokkal nehezebben gyógyul. Érzéstelenítőt nem feltétlenül adnak, mert nem tudhatják, h allergiás vagy-e. Fagyasztás lehetséges. annyira egyébként nem fáj, a többit leírta az első.
2011. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez igaz, porcba nem szabad lövetni mert roncsolódhat a füled. Igen sokkal jobban fáj mint a fülcimpába. Sajnos elég lassan gyógyul. Figyelj oda hogy ne érjen hozzá semmi, lehetőleg a hajad fogd fel mert elég kellemetlen mikor beleakad.
2011. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1.Nem

2.Igen

3.1,5 éve csináltattam még mindig fáj ha 2-3napnál tovább van benne a fülbevaló, ezért csak olyankor teszem be ha copfba van a hajam. megbántam

4.lásd.:előző :D

2011. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Annyival nem fáj jobban. Csak lassan gyógyul. (az elsőnek üzenem, hogy én elég drága és profi helyen csináltattam, és nem fagyasztották)

2. Meg.

3. Egyéntől függő. Nekem az industrial piercingem több, mint fél évig gyógyult, és sokszor begyulladt. Nem szabad inkább koszos kézzel nyúlkálni hozzá, inkább fertőtlenítsd sokszor.

4. fetrengeni a sárba azzal a füleddel amit szúrtak:D

2011. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

Akkor szúrassam? :S Nem tudom melyik a jobb.

2011. jún. 30. 19:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.

kellemetlen erzes,meg hossuab ideig gyogyul. Ez ertheto hiszen,porc. Forgatni kell sokat (kezmosas khm..) amugy kb 1honap a gyogyulasi ideje,kinek mi. :)

2014. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!