Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthon hogy csináljam meg?...

Otthon hogy csináljam meg? Fülbelövés

Figyelt kérdés

nem szeretnék elmenni kilövetni mert pénzem sincs rá, másra gyűjtök és barátnőmnek begyulladt mind a kettő...


1. Fáj??

2. Mit kell csinálni??

3. jó a hagyományos varrótű??


arra gondoltam, hogy bekészítek jeget, sterilizálok mindent (tű stb) és előtte negyed órával beveszek egy kalmopirint.


ez így jó lesz??


13/L :)



2011. okt. 29. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
13 évesen ne csinálj otthon semmit... szólj anyukádnak, elvilsz olyanhoz, aki ért hozzá
2011. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
ne csinálj hülyeséget!
2011. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Nincs egy ezresed lövésre? Varrótű? Ne sterilizálj te semmit, hanem menj szakértőhöz, és szúrasd!
2011. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
hát gg hozzá... remélem le is kell vágni a füledet annyira befog gyulladni te
2011. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
IQ betyár
2011. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Electrifymyheart ***** válasza:

Na, mivel az elöző válaszolók sokat segítettek én is leírom.


Először is veszel egy orvosi tűt és 70%-os alkoholt. Keresel egy arany fülbevalót, beáztatod egy kicsi alkoholba aztán meg is törlöd vele.

Következő lépésként fogsz egy kis jeget és a fülledhez tartod amíg már zsibbad és érzéstelen lesz.

Kijelölsz mindkét füleden egy-egy pontot, ahová szúrsz. Érdemes egyébként hátulról kezdeni.

Fogod az alkoholt és némi betadint, a füled is lefertőtleníted, majd odaállsz a tükör elé és átszúrod a füled a szintén lefertőtlenített tűvel.

Fogod a fülbevalót, berakod a tű nyílásába, amit kihúzól, hogy mikor kiér a tű a fülbevaló egyből ott legyen a helyén.

Naponta párszor lefertőtlenített, megmozgatod és egy hónap után kB, kicserélheted.


De én azt ajánlom, hogy inkább profival csináltasd meg, mert az azért biztonságosabb és a szüleidnek sem biztos tetszene az otthoni módszer :D

De a Te dolgod.

Nekem sikerült pár napja és nincs baj, ámbár én oda szúrtam ahol régebben lyuk volt, csak benőtt.

Remélem segítettem és csak óvatosan ✌️

2021. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Electrifymyheart ***** válasza:

Ja egyébként annyira nem fáj, és mondom inkább az orvosi tű.

De ha sima varrótű, előtte forrósidts fel.

2021. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!