Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejön az ilyen alak?

Fiúk! Nektek bejön az ilyen alak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

És ha ehhez kisebb cicik társulnak,az baj?:))


2011. jún. 30. 16:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

jaja ..tegyél fel képet

19L

2011. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Örülök neki!:D

Nem tudom mit nem lehet ezen érteni.nem azt írtam,hogy 30 kg-val több vagyok,csak annyit,hogy szélesebb a csípőm,ergó a derekam vékonyabb....

2011. jún. 30. 16:39
 13/21 anonim ***** válasza:
amugy sztem kövér.. én nem szeretnék igy kinézni
2011. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%
De tenyleg, a vegen kiderul nekem is ilyen alakom van,csak kisebb a mellem,10 cm-rel magasabb vagyok,vekonyabb a csipom.De amugy ugyanugy nezek ki en is. Komolyan mondom az emberek nagy tobbsege nem 100-as az tuti.Jo hogy ki talaltak ezt az oldalt,igy legalabb tisztaba vagyunk hova fajul ez a tarsadalom.Az emberek nem hogy okosodnanak,inkabb teljesen elbutulnak.Hihetetlen a sok hulyeseg amit itt olvasok.
2011. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
mi lenne ha pont olyan alakot linkelnél mint a tied? azért egy homokóra és körte alak között van különbség...
2011. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Most komolyan nem értem mit vagytok így oda...nem azt írtam,hogy teljesen más!!!Különben meg a Kimnek is homokóra alakja van,meg nekem is.Nem azt mondtam,hogy 3x nagyobb fenekem van,és sokkal kisebb mellem.Kim is 160 cm,én is annyi vagyok.Most mit nem bírtok elképzelni egy szélesebb csípőm,vékonyabb derekon,meg picit kisebb melleken????

Jó mindegy,hagyjuk,kár is volt feltenni a kérdést....

2011. jún. 30. 16:57
 17/21 anonim ***** válasza:
Ez az az érett testalkatú nő:) tetszik. A második képen a legvonzóbb.
2011. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

hát épp megválaszoltad kedves kérdező, ugyanis az alakot nagy részben a mell, csipő, derék határozza meg, max. még a comb - nem kicsit vékonyabb Neked?? :)

szóval, ha mindháromban kicsit is más vagy, valószínűleg a teljes alakod nem ilyen, mint ennek a lánynak

2011. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
hát én nem fiú vagyok, de szerintem Kim Kardashian gyönyörű nő. köszönd meg szüleidnek ha ilyen vagy :D
2011. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

nekem is olyan alakom van mint neked kérdező:D amúgy úgy értette kedves akadékoskodó válaszolók, hogy kim kicsit husibb, és hogy ez még jó-e? de mivel kimnek nagyok a mellei és lehet hogy ez a hímnemű válaszolók válaszában tükröződött volna, hozzátette hogy a melle azért kisebb..

és nekem tetszik ez az alak, de a mell sokat dob rajta:D

2011. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!