Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk szeretitek ha egy lány...

Fiúk szeretitek ha egy lány csípő csontja ki áll?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 15:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Te vagy az aki kiírt egy kérdést, hogy jó-e a súlyod a magasságodhoz... 168 centi és 51 kiló... Hát már ott egyértelmü volt, hogy neked valami agybajod van és anorexiára hajtasz.. de most már egyértelmü. Látszik, hogy még tetszik is neked, hogy csontváz vagy..
2011. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Nem. Undorító ha valaki ennyire deszka. Én azt szeretem ha van rajta egy icipici fogás, nem kell kibunnyanjon a zsír, de a csont se lógjon ki.
2011. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

sokan vannak tudjátok, akik ha felzabálják a hűtőjük teljes tartalmát, akkor sem híznak egy dekát sem. Én az ilyen embereket szerencsésnek mondanám. Én is ilyen vagyok :) De szeretem, hogy akármennyit ehetek, mindig így fogok kinézni. Néha azért szívesen lennék nehezebb pár kilóval, pl amikor megjegyzik, hogy "téged nem etetnek?" meg hasonlók, de szerencsére ez ritkán fordul elő.

Kérdező! szerintem ugyanannyian szeretik a vékonyakat, mint azokat, akiken úgymond, van mit fogni. Fő az önbizalom :)

2011. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek a ropi-lányok. :) Kép esetleg? ;D

22F

2011. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ha ki áll-ha nem

nem tehetünk róla

a pasi meg ha emiatt nem szeret akk egy jó nagy fax

2011. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden normálalaktú embernek kiáll. Ha már egy pici has van és nemcsak színizom a popó/csípő oldalán, akkor is kiáll még valamelyest.


Magyarul ha valakinek az tetszik, hogy nem áll ki, az a ducibbakat szereti.


És aki csípi ha kiáll (mint én) az sem feltétlen a csontkollekciókra bukik, hisz a kiállás normális.

A soványra sikeredett emberek tetszenek, de az önmaguk által sovánnyá kreáltak=anorexiások nem.

2011. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Inkább vagyok csontváz mint sertés, igaz , hogy a csontváztól messze állok.. ;)
2011. aug. 29. 15:26
 8/12 anonim válasza:

ma 15:17: Az elsö válaszoló voltam.


Én se tudok semmitöl hízni, viszont a kérdezö elözö kérdését ismerve ahol azt írta, hogy fogyni akar ilyen testsúlyból is... elég egyértelmünek látszik, hogy anorexiára hajt.

2011. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen :) Nekem különösen tetszik Pink csípője

[link]

2011. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!