Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyiknek higgyek? A tükörben...

Melyiknek higgyek? A tükörben szépnek látom magam, a saját magam által készített képeken viszont nem. De mások is szépnek mondanak. Viszont amikor a fényképeket nézem, hát, elég nehéz ezt elhinni. XD

Figyelt kérdés

Amikor magamról próbálok fényképet csinálni (telefonnal, vagy előre beállítva rendes géppel) többnyire nem sikerülnek jól és teljesen rondának látom magamat. Viszont a tükörben meg szépnek:D Viszonylag sokaknak tetszem, mondták is már, tehát nem csak elfogult családtagokról van szó :D Szilveszterkor odajött hozzám és kézen csókolt egy pasi (aki józan volt!:D), és arról áradozott, hogy egy igazi szépség vagyok XD És ezen kívül is még voltak furcsa esetek:D Meg egyszer egy esküvőn voltam, és a fotósnak mondtam, hogy remélem jó lesz a kép, mert rólam elég rosszak szoktak lenni. Ő meg azt mondta, hogy szerinte rólam nem igazán lehet rossz képet csinálni:D (Amúgy nő volt, szóval mégcsak nem is férfi:D)

Most akkor hihetek nekik?:D Ezek szerint én vagyok bűn rossz fotós? XD Elég szar lenne, hogy szépen kisminkelem magam, elégedetten belenézek a tükörbe erre nem is úgy nézek ki mint ahogy látom :D

Más is küszködik ilyesmi problémával?:D


2011. jún. 30. 23:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok!:))Tükörben egész jól nézek ki,azt azért nem állítanám,hogy szép vagyok,de számomra tűrhető:D Aztán csinálok egy fényképet,és a reakció mindig az Úristen,ilyen csúnya vagyok!???:D

Pedig én is megkaptam már másoktól,hogy milyen szép vagyok....én se értem ezt:)

17/L

2011. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!:):) Az tény és való hogy én magam nem vagyok túl jó fotós..:) Szóval :D Látom sokan vannak hasonlóan..kitartás!! :D :D Biztosan szépek vagytok mindannyian!:)
2011. júl. 1. 10:47
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok pont mint te :/
2011. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Készíttess videót magadról, és nézd vissza :). A fényképek valóban torzíthatnak, velem is ez van.
2011. júl. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott, hogy még mindig ugyanezen az esküvőn csináltak videót is. Meg kéne szereznem:D Valami rémlik belőle, mert már egyszer belenéztem, és nem borzadtam el magamtól..legalábbis emlékeznék rá:D

De ugye milyen szar már, hogy miközben te nézed a képeket és baromira nem tetszenek, az emberek meg elhalmoznak bókokkal..:D Paradoxon :DD Aztán te meg döntsd el kinek higgyél:D

2011. júl. 2. 00:05
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként még az egy érdekes dolog, hogy az ismerőseidnek mi a véleménye a rólad készült fotókról!

Ha vannak olyan ismerőseid, akik nem irigyek rád vagy nem nyaliznak neked, hanem képesek őszinte véleményt mondani a fotóidról kívülállóként, akkor azzal meg lehet tudni, hogy hogyan látnak mások. Na de ritka az ilyen ember, mert aki irigy rád, az a csúnyább fotódat tartja jónak, aki nyalizik az mindet jónak tartja, stb.


Azt vettem észre, hogy ha én látok fotókat másokról, akkor megtudom állapítani az illetőről, hogy melyiken néz ki tényleg úgy, mint élőben. Ezek a képek lehetnek jobban sikerültebbek és kevésbé.

És vannak azok, melyeken szinte felismerhetetlen elsőre a személy. Ez is lehet jó vagy rossz. Általában a felismerhetetlen és jól sikerült képeket szokták az emberek a legjobbnak érezni magukról.


Például ha az ember az interneten ismerkedik és küld fotót másnak, akkor jó kérdés, hogy mely képek azok, amin jól is nézek ki és hasonlítok is magamra... Na itt sokszor hibáznak az emberek és elküldik a legjobb, de magukra mégsem hasonlító fotóikat, aztán élőben fel sem lehet ismerni... :-)

Hát ilyen szempontból érdemes gondolkodni az amúgy nagyon jó meglátású kérdéseden!

2011. júl. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nem látszom túlzottan a videón (mert végre megtaláltam:D), de érdekes módon egészen más mint a képeken! :o Nem olyan borzalmas a végeredmény:D
2011. júl. 2. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!