Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 165 cm "magas" lány vagyok....

165 cm "magas" lány vagyok. Ez nagyon alacsony? Hordhatok így 1-2, max.4 cm magas sarkú cipőket, laposabb csizmákat?

Figyelt kérdés

Eddig mindig magasban (7-8-9cm) jártam, de már fáj benne a lábam mindig, és csontdeformitásom is lett:S

Arra gondoltam, hogy max. 4 cm-s sarkú cipőim lesznek, több nem.

Nem vagyok a laposabb (1-2-3-4cm) cipőkhöz túl pici? (eddig nem hordtam laposakat)


Rosszul vagyok ha magas sarkú cipőt látok...már a gondolattól is fáj a lábam)


2011. júl. 1. 13:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, csajok, miert kell eroltetni ennyire ezt a magassarkuban jarast napi szinten. Sajnos meg is lesz a kovetkezmenye, mind esztetikai mind orthopediai oldalrol. Nem beszelve arrol, hogy sokan nem tudnak normalisan jarni bennuk, es epp az ellenkezo hatast valtjak ki veluk, szemben az eredeti "szexi akarok lenni" cellal.


F

2011. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

14:53-nak igaza van, nem kéne minden nap abban lenni, mert baromi egészségtelen.

A kérdezőt meg pláne nem értem meg, tök átlagos a magassága, ergo ő az, aki jól néz ki lapostalpúban és magassarkúban is, de azért itt nyíg, hogy milyen alacsony.

2011. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

max 4 cm?! egy edzőcipőnek is kb 2 cm xD

Ha ilyen kicsit akarsz szerintem fölösleges vagy vegyél fel nagyobbat vagy maradj a laposnál mert az ilyen magasságúak az alsós "kopogós" lakkcipők...

2011. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Tudom nem igazán érdekel majd a válaszom, mert a lányok nem veszik ezt férfi számba, de nekem meg már túl magas vagy.

Én sajnos marha mélynövésű lettem 171-2cm, ami ugye pasiknál még az átlagban sincs benne, na meg a lányoknál a férfi 180nál kezdődik.

Nekem az ideális 150-160centi körül van.


20F

2011. júl. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki ha 165 cm lennék. Tudni kell, hogy 150 cm vagyok. Sajnos..
2011. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
az teljesen jó,nem kell azért közel 10 cm-s magassarkúkba járni,és ezzel együtt a gerincedset is tönkre tenni,akárhány éves is vagy
2011. júl. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
De jó neked én 180 cm vagyok odaadok neked 10 cm amúgy igaz hogy ekkora vagyok de így is 10 cm magassarkút hordtam de most már leszoktam róla és1 2 3 cm magassarkút hordok
2013. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!