Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Derékra tetoválás az mennyire...

Derékra tetoválás az mennyire fáj? Szeretnék mindenképpen csak jó volna hallani néhány szót róla.

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 11:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és a kérdésből kimaradt hogy mennyi időbe telik míg elkészül, mondjuk egy közepes méretű?
2011. júl. 2. 11:27
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
ezt hívják ribanc rendszámnak
2011. júl. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 De Puta Madre ***** válasza:

Pont az jutott nekem is eszembe, mint az elsőnek. Divat VOLT, de már nem. Sőt, inkább gáz, mint menő ott.

Vannak sokkal rosszabb helyek fájdalom szempontjából, ott elviselhető.

2011. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az anyádat hívják annak. :D
2011. júl. 2. 11:34
 5/11 anonim ***** válasza:
én nem szidtam az anyádat
2011. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Engem az nem izgat, ha nem tudsz felelni a kérdésre akkor ne írj.
2011. júl. 2. 11:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ribancrendszámnak csúfolják, iszonyatosan elcsépelt és snassz... :/ Találj ki valami különlegeset, ami nem klisés! Mondjuk inkább tetováltass a nyakad alá a hátadra, az szerintem sokkal szebb.

Hogy mennyire fáj? Mivel gerinc közelében van, úgy jobban fáj, mintha husis részre csináltatnád (pl. comb).

2011. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van a ribancrendszám, amikor régebben minden lánynak ilyen kellett, és van az ami hozzád tartozik. Ha oda szeretnél, akkor ne érdekeljen mások véleménye, engem sem érdekelt soha, nem menőzésből csináltattam ezt tetszett, így vagyok én.

Amúgy szerintem nem fáj, kb mintha epillálnál, egy pár perc után elzsibbad, a méretétől függ, hogy meddig tart megcsináltatni.

2011. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi utolsó! Én nem is kérdeztem hogy divat-e mert nem izgat. Nekem oda kell mert ott tetszik. Továbbá a férjemnek is csak ott tetszik.Tehát igazad van leszarom mások véleményét.Csak az érdekelt hogy mennyire fáj. Tehát epiláláshoz hasonlít?? Kibirom. köszi :)
2011. júl. 2. 12:06
 10/11 anonim ***** válasza:

"ribancrendszámnak" a nonfiguratív mintákat nevezik. lehet ötletes dolgokat is odatetoválni.

a gerinc mellett, gerincen eléggé fáj. a többi simán elviselhető. :D

nem annyira vészes mint azt sokan állítják.

az, h mennyi ideig készül függ attól, h mennyire veszi be a bőröd a tintát, h mennyire bírod a fájdalmat, h a mester mennyire igényes és gyors.

2011. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!