Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen sampon a legjobb...

Milyen sampon a legjobb zsíros hajra?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, és 2 naponta meg kell mosnom. De igazság szerint már az első nap el kezd zsírosodni este felé, és a 2. napon már eléggé zsíros. Viszont nem akarom túl naponta mosni, mert azzal tönkre tenném a hajamat még jobban. Már most is eléggé töredezett a vége. Milyen sampon lenne a legjobb?
2011. júl. 2. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csalán sampont ajánlanám, amit a patikában meg tudsz venni. Kifejezetten zsíros hajra van.

Valamint a schauma 7 gyógynövényes sampon : [link] ez is zsíros hajra van :) és ezek természetes alapanyagúak, nincs bennük annyi ragacs :) remélem tudtam segíteni :)

2011. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. júl. 2. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:
egyetértek az első válaszolóval.:D
2011. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
gyógynövényeset mindenkééppen!:D
2011. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Sunsilk is bevált nekem is kb. 3 nap alatt zsírosodott a hajam de ez 6-ra bővült,így mégegy hajmosást spóroltam meg:) [link]
2011. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is gyakran zsírosodik, de én most az Elseve sampont használok, és így kevésbé zsírosodik. :)


[link]

2011. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a hajam. Megmosom, másnapra már zsíros utána meg olyan mintha 2 hete nem mostam volna meg... Még a bőrgyógyász meg a hajgyógyász samponjai sem használtak!
2011. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már teljesen feladtam a reményt...
2011. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem a legtutibb eddig az aleppoi szappan volt. Kicsit bizarrul hangzik hajmosásra szappant használni, de a zsíros hajjal csodát tesz! és bónuszként teljesen természetes, mert az összetétele: olívaolaj, illóolaj, szóda és víz


[link]

2011. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!