Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakod most és...

Milyen az alakod most és milyet szeretnél?

Figyelt kérdés
Képet linkeljetek, ha tudtok :)
2011. júl. 3. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

jelenleg:széles csípő,kis mellek,vékony derék,vastag combok

Szeretnék kicsit keskenyebb csípőt, nagyobb melleket és vékonyabb combokat.

2011. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

magasság meg 162,az megfelel:)

első

2011. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
153 magas 42kg. Van pici hasam közepes mell viszonylag vékony láb és közepes de inkább kicsi kerek fenék
2011. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

189 cm

80 kg


A csípőm, derekam, keskeny, viszont még túl vékonynak tartom magam, elkezdtem konditerembe is járni, azóta felszedtem 5 kiló izmot, és szeretnék még felszedni kb. 10 kiló izmot.

2011. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Vékony vagyok, piszkafa, nincs mellem(bár ezen nem hiszem, hogy tudok változtatni), fenekem az van valamennyi, a lábaim véknyak. A csípőm széles, vékony a derekam.


És én is szeretnék felszedni egy kis izmot, hogy több legyen kg-ban is. És legalább izom legyen rajtam.


Mondjuk pl Milla Jovovich alakja tetszik.


19/L

2011. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Most: széles csípő, kerek fenék, vékony derék, vékony combok, kis mellek.

Amilyet szeretnék: ugyanez, csak 4-5 cm-vel magasabb kiadásban (168 cm vagyok most) és közepes mellekkel.

2011. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez aztán a kérdés...

Csúnya az alakom most, és szépet szeretnék.

:O

2011. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Most: Közepes mellek, lapos segg, előreugró has, vastag derék, keskeny csípő, vastag combok.

Amit szeretnék: Nagy kerek mellek, nagy kerek segg, vékony derék, széles csípő (és akkor nem zavarna a vastag comb, mert lenne, ami "megtartaná".)

2011. júl. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Most 53kg vagyok 160cm-hez. Van hasam, combom, kis mellem. A derekam vékony, a fenekem kerek. Azt mondják, hogy nőies az alakom de én ilyen szeretnék lenni:


kb. 48kg, a mellem megfelelő, nem kell nagyobb, keskenyebb csípő, vékonyabb combok, apróbb, feszesebb fenék. Tónusosabb, izmosabb, kevésbé zsíros test.


18/L

2011. júl. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

most kb.:

[link]

többnyire elégedett vok , bár a felsőtestem lehetne "hosszabb" ..Ezzel az egy dologgal nem annyira vok kibékülve ,bár gondolom ez azért van mert alacsony vok(164 cm)

xal ezen a képen a csajnak feljebb van a bugyija kicsit, és így nem tűnik olyan hosszúnak a felsőteste...nahh..nekem alapból ilyen :/



álomalak:

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!