Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen tetoválásod van vagy...

Milyen tetoválásod van vagy milyet szeretnél? Ha van, hány évesen csináltattad? Megbántad?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
17 éves voltam akkor még (tavaly október eleje) és van egy bal felkaros nonfiguratív tetkóm.. nem, nem bántam meg ;))
2011. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csak szeretnék, de több ötletem is van hozzá: a hátamra egy iylet: [link]

vagy 20 darab pillangót össze vissza, különböző méretekben, és ezek egy-egy hozzám közel álló személyt szimbolizálnának, avgy oylat aki valamilyen nyomott hagyott bennem életem során...

Előre a mellem fölé pedig egy ilyet: [link]

csak a koponya helyett egy deat bat lenne, de a színek így maradnának. Te akarsz?

2011. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tarkómra szeretnék valami nagyon személyeset amit tudom hogy sose fogok megbánni, ami ha eszembejut megmosolygom vagy megkönnyezem. De még nem tudom mit kéne, vagyis ötletem van de nem tudom hogy kivitelezzem. És azért a tarkómra, mert 1. ha később kell egyszerűbben tudom eltakarni pl ha munka miatt húznák a szájukat miatta (amúgy is mindig hosszú hajam volt, nem szeretem a rövidet, és nem szoktam felkötni se, max itthon) 2. szintén a hajam miatt szinte csak én fogom látni, illetve tudni hogy ott van, ami mondhatni egy "titok" lesz, és nem divatból csináltatom majd meg hanem mert meg akarok örökíteni valamit ami fontos nekem.

18/l

2011. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is szeretnék egyet de hogy hova az titok mert nem egy mindennapi helyre szeretném nagyon úgy gondolom. a másik meg hogy mit... na ez az hogy még fogalmam sincs :D valami szépet és jót és nem színeset...
2011. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van a tarkómon 1, ami a hobbimmal kapcsolatos (szeptemberben csináltattam) és még 2-t biztos akarok.(1 a fülem mögé, 1 a belső ajkamra). 23/L
2011. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a csuklómon van 1 gekkó és a bokámon egy fecske, mind 2nek van jelebtőssége.
2011. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!