Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyülölöm magam! Hogyan tudnék...

Gyülölöm magam! Hogyan tudnék megbékélni a tükörképemmel? :' (

Figyelt kérdés
ez már nem egy egyszerű tinihiszti és tényleg nap mint nap szorongok amiatt ahogy kinézek és egy utolsó kis senkinek érzem magam...a legfőbb baj az "alakommal" van már ha egyáltalán lehet ezt alaknak nevezni.. ha letakarnánk a fejem kapásból rávágná mindenki hogy egy fiú vagyok..extra széles váll, semmi csípő, 0-val egyenlő mell (és ezt most halál komolyan vérciki volt hogy 16 vagyok és a boltban nem voltak jók rám a 70/A-s push up! os bikinik..) semmi nőies nincs rajtam. undorokok magamtól, egy selejt hulladék vagyok... Miért vagyok ennyire elb.szva?? miért? nekem nem kell így az életem ha csak egy mihaszna fiúcska nézz vissza rám a tükörből.... és még ráadásul túl vékony is vagyok de nem tudok hízni hiába minden próbálkozásom..(168/53) tudnátok nekem segíteni? ez már nem állapot....
2011. júl. 4. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Márpedig, ha híznod kell, akkor hízz, nem nehéz, én is kb. olyan voltam régen, mint te. Engem is néztek fiúnak. Én így csináltam: minden este megettem egy jó nagy adag sültkrumplit, vagy chipset, jó kis zsírban tocsogó kaját. És lássanak csodát: egykettőre elkezdett nőni a mellem és formásodtam. Most ott tartok, hogy 169 cm vagyok és 59 kg.


Ne add fel, hízz, ápolgasd magad, a bőröd, a hajad és idd el , minden rendbe jön!

2011. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Én is ezeket tudom ajánlani. Késő esti nasitól lehet a legjobban hízni. Késöbb ha ennyire zavar a cicidet is megcsináltathatod. a fenekedre tornászni tudsz amitől szép kerek lesz. A válladat meg ruhákkal tudod tompítani ott vannak az uszónők szerintem nekik se csúnya :) fel a fejjel! Ha sikerült híznod vásárolj magadnak pár csajos ruhát!
2011. júl. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Én 167/50 vagyok, én is szeretnék hízni, de nem megy. 53-mal már bőven elégedett lennék....
2011. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem sincs nagy mellem,A kosaras vagyok,de van derekam vékonyak a lábaim.173 cm és 54.5 kg vagyok ha ettől nagyobb mellem lenne akkor se híznék,mert akkár már ducinak látnám magam...szal meggondolnám a helyetekbe,hogy hízni akarok,mert semmi garancia arra,hogy pont a melledre vagy a seggedre hízol,valószínűbb a hasadra...nálam ez kimondottan voltam sokkal több kiló is mielőtt fogyóztam,de akkor is kis nyeszlet lábam meg combom volt és a hasamra híztam.ennyi.van aki olyan szerencsés alkat,mint az első válaszóló és popsira meg mellre hízik,de ez beismerhetjük elég ritka...

15/L

2011. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szia! A leírásból azt olvasom ki hogy eléggé elvagy keseredve tényleg a tested miatt. de ahogy más is mondta tényleg próbálj hízni. vagy lehet hogy ez nálatok genetika nem? lehet hogy ilyen előfordult már a családban. mert van aki tényleg egyáltalán nem tud vagy csak keveset hízik.

nem tudom hogy öltözködsz de viselj csinos,lányos ruhákat.

De ha végképp nem jön össze a hízás és tényleg nagyon formátlannak nézel ki és ez bánt téged akkor idővel megpróbálhatod a mellnagyobbítást. Ezzel nem azt akarom mondani hogy olyan legyél mint Pamela Anderson ,meg egy mű ribanc csak ezzel növelhetnéd majd az önbizalmadat is és egy kis természetes méret berakásával nincs semmi gond.

2011. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy 16 éves lányt plasztikára biztatni??? Az egészségügyi kockázataival sem vagytok tisztában! 18 évesen már műthetik, de korán sem biztos, hogy akkorra eléri a max. méretét, 16 éves!!! Még nőni fog nagy valószínűséggel!
2011. júl. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem azt írtam hogy most rögtön szaladjon egy plasztikai sebészhez hanem mondjuk ha 23 éves korára sem fog változni a helyzet és gyűlölni fogja magát akkor is miért ne próbálhatná meg? Meg ezt amúgy is Ő dönti el csak azért mert én azt írom még nem biztos hogy megteszi majd :)én csak egy lehetőséget mondtam
2011. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is 16 éves vagyok, 169 cm, és 41 kg....szóval hidd el, van rosszabb is. akármit teszek én sem hízok, pedig nagyon szeretnék.én is undorodom magamtól, amikor a tükörbe nézek. mellem nekem is alig van, a 70/a-s éppenhogy jó rám:/ de hidd el, lesz, akinek így is tetszel:)
2011. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16 éves koromban én sem híztam bármit is ettem. 18 éves koromban kezdtem el nőiesedni, kikerekedni (és még most is tart, persze nem lettem kövér), most sincs D kosaras mellem, de egy erősebb B azért igen, és ez nekem bőven elég, lett csípőm és derekam. Hidd el, hogy te is elkezdesz majd hízni, csak biztos te is későnérő vagy, ne keseredj el, egyre szebb és szebb leszel. 19L :)
2011. júl. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat.. én irigyellek. Én 173/60 vagyok, de gyűlölöm magam, az egész testemet, minden úgymond nőies formát rajta, gondolkodás nélkül lecserélném egy vékony, fiús testre...:((( Minden nap sírok miatta. Gondolj arra, hogy van, aki mégis irigyel téged..:/ :)
2012. szept. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!