Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Negyvenen felül hogy lehet...

Negyvenen felül hogy lehet megbékélni azzal, hogy az ember hájas, lötyög a bőre, ső a szakálla és a bajsza, és a pasik már nem látják bene a nőt?

Figyelt kérdés
44 éves vagyok, szinte napról napra látom, hogy formátlanodom, a fenti tünetek jelentkeznek nálam, s ez nagyon elkeserít. Egyébként 163 cm vagyok és 62 kg. A pasim is látom, h más nőket néz meg inkább, s velem csak szánalomból van. Élettársi kapcsolatban vagyunk egyébként, minden az ő nevén van (ház, autó), s attól félek, h lecserél egy nálam jobbra és szebber és fiatalabbra, s én mehetek az utcára, hisz semmi vagyonom sincs :(
2011. aug. 25. 16:57
 1/10 A kérdező kommentje:
.. bocs, NŐ a szakálla ..
2011. aug. 25. 16:58
 2/10 anonim ***** válasza:
neked legalább valaha jó alakod volt..én meg egy aránytalan sz@r vagyok 15 évesen:(
2011. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezekkel nem megbékélni kell hanem tenni ellene. Nem azt mondom, hogy úgy fogsz kinézni mint egy 20 éves pipi de valamilyen szinten a tested kordában tudod tartani. Ehhez megfelelő, egészséges táplálkozás kell, illetve a mozgás se árt. Tegyél azért, hogy a pasid kívánatosnak találjon.


A leírásod alapján te nem érzed jól magad a bőrödben és ez valószínűleg a viselkedésedre is kihat, magyarul nincs önbizalmad és ez hidd el nagyon meglátszódik egy nőn.


Bajsza és szakálla már a mai huszon éveseknek (lányoknak) is van, nem egy ilyet láttam már, úgyhogy ez nem áll szoros összefüggésben a koroddal. Ez ellen is lehet tenni csak akarni kell. :)

2011. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát teszek is, tépkedem rendesen. S izgulok, amikor valahová el kell mennem, s nem tudom kitépni másnap reggel, mert esetleg nincs tükör s megfelelő világítás. Ilyenkor jön aztán a borotva. De rém kövér is vagyok, 62 kg.. megáll az eszem. S hajdanán a soványságom ellen küzdöttem, alig voltam 50 kg s szégyelltem, h gebe vagyok. Még dokinál is voltam emiatt.
2011. aug. 25. 17:16
 5/10 anonim ***** válasza:
62 kiló? :D Az hol kövér? :)
2011. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
57 a normál ebben a korban..de nem tudok lefogyni, h megfeszülök sem.. pedig csak össze vissza alig alig eszem...
2011. aug. 25. 17:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnálkozás helyett inkább emeld fel a segged, és menj futni, bicózni, tornázni, ilyesmi, és egyél egészséges kajákat.
2011. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán ez a baj. Vigyél az életedbe egy kis rendszert, ha kell számold a kalóriákat. Most még könnyebben fogy ebben a melegben az ember mint télen, úgyhogy hajrá. :)
2011. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem barátkozz meg a jelenlegi önmagaddal, és próbáld ebből kihozni a legtöbbet. Menj el edzőterembe hetente 3-szor, az gondolom belefér. Krumpli helyett egyél salátát, zöldséget, esetleg rizst. Üdítők helyett vizet, tehetsz bele citromot is. Édességből kevesebbet. Ezek nem olyan borzasztó nagy változások, csak kicsit kell odafigyelni.

A másik része: 2hetente gyantázás bajusz+szakáll, 10 perc alatt végez vele a kozmetikus. Manikür és pedikür sem árt, szép ápolt körmök és bőr sokat dobnak mindenkin. Havonta menj el, ill. fodrászhoz is. Kis smink, és nem melegítőben járkálni. Sokkal jobban fogod magad érezni+ Sok sikert!

2011. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, szerinted a pasid fiatalodik? Rajta is ugyanúgy lógni fog minden. Egy nönek legalább az impotenciával nem kell megküzdenie. szerintem te a kelleténél kritikusabb vagy magaddal szemben. Olyan sok csinos 40-es nöt látok, hogy szinte szégyenlem magam, hogy huszonéves létemre hogy el tudom magam néha hagyni. nyilván melósabb a dolog, de lehetsz csinos, vonzó nö 45 évesen is. csak ne legyél negatív és legyen önbizalmad, mert elárulom neked, hogy én sportos alkatú, állítólag szép arcú lány vagyok, mégis úgy lehúzza a savanyú viselkedésem a rólam alkotott képet, hogy nem nagyon kapkodnak utánam :D
2011. aug. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!