Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Illik egy csajnak, ha jobb...

Illik egy csajnak, ha jobb lapockáján és bal karján vagy egy-egy kisebb tetko. mármint lapockan kínaiul a neve, és karon meg egy szimbolum ami életében fontos szerepet jatszik?

Figyelt kérdés
légyszi irjatok véleményt,köszönöm
2009. márc. 28. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, illemszabály nem írja elő. Szerintem nincs vele semmi gond, főleg ha nem ízléstelenül nagy.
2009. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
egy csajon gusztustalan a tetko pfujj
2009. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

A kínai neves eléggé elcsépelt már...


Nem akarlak leszólni, tényleg nincs rá illemszabály, viszont nagyon sokan ízléstelennek tartják, ha egy lány elcsúfítja a testét, bőrét egy tetoválással!

2009. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szép lehet egy-két tetoválás egy szép lányon. És miért ne illene? A barátnőmnek is van 6 tetkója, egyébként meg tanárnő az illető. A lényeg hogy neked tetsszen.
2009. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi a f"szé kell lepontozni elmondtam a véleményem h gusztustalan és??
2009. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szép és ízléses a tetkó akkor nincs vele semmi gond. Nekem a lapockámon van egy kb 10 centis.
2009. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
még mielőtt valami... elmondanam,hogy én senkit se pontoztam le...mindenkinek köszi szépen
2009. márc. 29. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!