Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha tetszik egy...

Mit tehetek ha tetszik egy srác, de sehogy sem tudom megszerezni mert barátnője van?

Figyelt kérdés
A srác nem tudja szerintem hogy tetszik nekem a barátnőjükkel nincsenek olyan nagyon jó párkapcsolatban de én nem akarok közéjük állni.És az a baj hogyha szakítanának és úgy adódna akkor sem lenne pofám össze jönni a sráccal mert a csaj jó barátnőm és még úgy is biztos rosszul esne neki.
2009. márc. 28. 21:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek nagyon fontos lenne!Mert nekem ez a srác nem csupán tetszik hanem nagyon kötődöm hozzá!Előre is köszönöm.
2009. márc. 28. 22:00
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Neked csak ne essen rosszul ha összejönnél vele. még iet. (:

ha szakítanak onnantól elválnak útjaik. mmint bnőd és a srác közt.

a másik meghogy ha szakítanak nincs rá írva a srácra h "én csak XY-é vagyok senki másé" nyugodtan próbálkozz be.

így utólag bnődnek alaptalan lesz megharagudni meghogy rosszul esne neki. nem a világ.

17/F

2009. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! de mégsem tudom hogy mivel próbálkozhatnék vagy hogyan mert ő egy nagyon "válogatós" és egyedi fiú.
2009. márc. 28. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak egy tapasztalatlanfiú írhat ilyet,mint elöttem..

Van egy alapszabály a barátoknál,hogy az exxel,vagy a pasijával sose kezdj ki! Majd ha a srác szakít a csajjal és túlzottan érdeklődik irántad,akkor fűzheted be.De addig ne is próbálkoz,mivel ahogy írod nincsenek jól (bár kitudja,hogy kettesben hogy viselkednek,mert szokás a külvilág felé mást mutatni) de még mindig együtt vannak.

Magunkból indulok ki!21hónapja vok együtt a barátommal,és sokáig álomvilág az egész,utána vmin összeveszünk és 3napig egymáshoz se szólunk.DE mégis kicsit régóta együtt vunk.. Gondolkozz el ezen! 18/L

2009. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd békén ha boldog valakivel...
2009. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az hogy nem boldog vele és dobni akarja a csajt és egyáltalán nem akarom őket szét szedni de ha esetleg szakítanak akkor már miért ne próbálkozhatnék?
2009. ápr. 3. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!