Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácok! Van kö. ztetek olyan,...

Srácok! Van kö. ztetek olyan, akinek lógó mellű barátnője van?

Figyelt kérdés
HOgy fogadtátok el? Igaz az, hogy ha tényleg nagyon szeretsz egy lányt, akkor ez nem zavar?
2011. jún. 28. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
mekkora egy s*ggfej bunkó szemét vagy.
2011. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
hát akk nem szereted ezek szerint... sajnálom szegény csajt...
2011. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

nem biztos, hogy a kérdező férfi.lehet , hogy egy lógós mellű lány , és fél, hogy ezért kinevetik a férfiak.de az is lehet, hogy egy szimpla paraszt.

de am igen, elég sokaknak lóg a melle, nagy a feneke, csúnya a hasa, és igen, nagyon sokan élnek párkapcsolatban, házasságban.

(nem ezen múlik)

2011. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább arról lehet szó, hogy még kissé éretlen vagy a mellekhez. Lógó mell és lógó mell közt is van hatalmas különbség. Gondolnék egy huszonéves de genetikusan "lógó" cickóra, aztán meg pl. egy 3x szoptatott, de még fiatal, aztán meg ott van egy 80 éves ... Szóval bárhogy is, de ez a kérdés elég gyerekesnek tűnik. Az alap tézis az az, hogyha valaki tetszik neked úgy, ahogy van és megszereted, de úgy igazándiból, (nem csak "járogatni" jó vele), akkor valóban tök mindegy, hogy milyen a melle, manapság a szupermelltartók világában óriásiakat lehet csalni vele. Az ágyban meg, hidd el, hogy végleg mindegy, mert mindegyik szexi, csak 2 cm-re legyél tőle!
2011. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na most akkor elárulod, hogy lány kérdezte-e, vagy fiú?
2011. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lány vagyok:) Annyira tudtam, hogy így fogtok reagálnixD Mármint, hogy egy büdös s*ggfej paraszt srác vagyok:) Pedig csak nem akartam túlragozni a dolgot:) Szóval nyilván nem az olyan esetkre gondolok, hogy mondjuk háromgyerekes anyuka, meg hatalmas mellekkel megáldott csaj -mert azt meg nyilván húzza le a gravitáció:)

18 éves vagyok, és anno szteroidos kezelés miatt gallyra ment a bőröm, és a mellem is elkezdett lógni. Nehezen barátkoztam meg a dologgal - talán célszerűbb lenne azt mondanom, hogy egyáltalán nem barátkoztam meg vele -, de egyelőre nincs pénzem megműttetni, úgyhogy maradnak a komplexusok. Csak kíváncsi voltam, hogy ki mit szól a dologhoz. Szerintem nem gyerekes. Csak a mai világban a média annyira azt sugallja, hogy "Légy tökéletes, vagy dugd a fejed a homokba", hogy kíváncsi a válaszok arányára. Ha egy sztár hízik 5 kilót, vagy kicsit megereszkedik a melle, narancsbőrös lesz, az emberek egyből elkezdik, hogy "Húúú, hogy néz ki, milyen csúnya lett". Mintha ők tökéletesek lennének. Szóval szó, ami szó, arra voltam kíváncsi, hogy a hímekre hogyan hat a média ezen szegmense:) Köszönöm, hogy válaszoltatok:)

2011. jún. 30. 00:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy percig se aggódj emiatt, a komplexusaidat meg pláne felejtsd el. Egy srác, ha amiatt hagy el, hogy milyen a melled, akkor már rég rossz. Tudom ez rossz duma, pedig ha jobban belegondolsz, szentigaz. Két élethelyzet van ugyebár. Az egyik, amikor fel vagy öltözve. Ez nem téma, mert ha merevítős melltartót hordasz, senki semmit észre sem vesz. A másik élethelyzet, amikor nincs rajtad ruha. Ez ugye a sarkalatos pontja a dolognak. De. Szerintem hervasztóbb a pasinak, ha a csaj szégyenlősködik a melleivel a "sötétben", és emiatt be van görcsölve és a projekt sikerét veszélyezteti, mintha csak szimplán "lógna". Engedd el magad, ne legyen emiatt benned feszültség, hidd el ebben a helyzetben mindegy nekik. Húzd ki magad és légy büszke a melleidre, akármilyenek is. Ez a magabiztosság a legszexisebb a világon, nem az, hogy valakinek konkrétan milyen a melle. Ja, és ha csak emiatt műttetnéd meg, szerintem ne tedd. Legalábbis még ilyen fiatalon ne. Várj vele, hátha idővel meg is gondolod magad és egy kicsit érettebb leszel. És ezt csak ijesztgetésből mondom: hidd el, nagyon el tudják rontani és akkor visszasírod a régieket. Fel a fejjel! 40/n
2011. jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!