Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezt a színt csak szolival...

Ezt a színt csak szolival lehet elérni? KÉP ha nem, akkor még hogyan? Ilyen egyenletesen nehéz barnulni nappal.

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 5. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szoli, barnító krém, fújós módszer. bár szerintem a lány alapból sem egy hófehérke.
2011. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szoli
2011. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez tuti szoli
2011. júl. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, ez elég ocsmányul néz ki... remélem te nem ilyen akarsz lenni... nyugodtan menj a napra, hidd el, szebb leszel, ha napon barnulsz, mint ha szolival gyilkolod a bőröd...
2011. júl. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem menj inkább napra.Én tavaly egész nyáron kint voltam a napon 11-4-ig és ilyen barna lettem,mint a csajszi a képen.Mindenki kérdezte,h melyik országba voltam,h így lebarnultam. Mondtam,h nem voltunk külföldön,hanem itthon voltam és 11-4 -ig napoztam.De azért minden napozás előtt kend be magad naptejjel.Szerintem felesleges szolira pénzt kidobni,mikor kint a természetben is lebarnulhatsz és szebb is a bőröd tőle.De lehet,h mások máshogy gondolják.

remélem segíthettem :D Sikeres barnulást!

2011. júl. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt a színt simán Nappal is eltudod érni. Kb most én ilyen barna vagyok..szal simán lehetséges ez a szín. És

még fizetni se kell érte.


17L

2011. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :D

07:54 és te minden nap kimentél napozni, vagy hogy? :D

2011. júl. 6. 11:29
 8/10 anonim ***** válasza:
igen,nappal is elerheted ezt a szint.en tavaly sokkal barnabb voltam mint a csaj a kepen es csak napozni voltam.12-3 ig ne nagyon ulj a napon,mert akkor csak egni fogsz.menj ki napozni reggel 8 korul ulj max 12-ig s 4kor visszamehetsz.de mindig kend be magad naptejjel vagy en ajanlani tudom a kakaovajat nekem nagyon bevalt,jaa es hasznalhatsz vizet,spriceljed magad mert ugy jobban fog a nap.kellemes napozast
2011. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
most akarnék kimenni napozni, de hát borzalmas idő van... semmi nap, csak felhő... de köszi a tippeket :D
2011. júl. 6. 13:05
 10/10 anonim ***** válasza:
én strandon dolgozok és már most barnább vagyok mint ez a pics@ :D
2011. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!