Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen alkatúnak mondanátok?...

Milyen alkatúnak mondanátok? Duci, telt, kövér? Esetleg egyik sem? 164 cm vagyok és 68 kg, mell: 107 cm, derék 74 cm, csípő 103 cm, comb 55 cm . A fölösleg egyenletesen oszlik el rajtam.

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Nos, az ideális testsúlyodhoz képest is 10kg-val több vagy, és az is 58kg lenne. Szerintem nem vagy kövér, hanem inkább duci.

Próbállak magamhoz viszonyítani, én is 164 centi vagyok, és 53 kg. Duci és telt határa, de inkább duci.

2011. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, milyen szót használunk rá, a felesleg az felesleg (legyen szó pár kilóról, mint a te esetedben, legyen szó 20-30ról). Ha zavar, add le, ha nem és boldog vagy így, akkor öltözködj az alkatodnak megfelelően, és ne érdekeljen más mit mond.
2011. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Én is 162-164 cm magas vagyok, mindig is 60 kg körül voltam, és nekem sok volt. Mikor 54 kg voltam, akkor éreztem magam a legjobban. Szerintem nagyon sok neked a 68. 10-15 kg-nak ugrani kellene. Persze ha te így jól érzed magad akkor semmi gond, de a kérdésedből nem ez derül ki.
2011. márc. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valóban egy kicsit soknak tartom én is a 68 kilót, viszont a -15 kilót túlzásnak. 53 kilósan már túl vékony, csontos lennék szerintem. Tavaly ilyenkor 64 voltam,abból még le akartam adni 2-3 kilót,de a fogyásból hízás lett és decemberre felszaladtam 75re. Na akkor már duci voltam :)Most sokat tornázok, és odafigyelek az étkezésre, sikerült is leadni 7 kilót. Még 7 et szeretnék.
2011. márc. 7. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Én magamat normál súlyú és homokóra alkatúnak mondom: mell:88cm, derék:62, csípő:88cm, fenéknél:91cm, comb:51-52cm. És ehhez 166 cm és 53-54kg vagyok.

Te is homokóra vagy, mert aránylag vékony a derekad a többi részhez képest, én csak ducinak, teltnek vagy molettnek mondanálak, de semmiféleképpen sem kövérnek.

2011. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Keresgettem a neten egy kicsit, és nagyjából most igy nézek ki, csak a csipőm egy kicsivel szélesebb, az úszógumim kisebb, a fenekem kerekebb, a mellem nagyobb. ami leginkább eltér a lánytól az a mellem. a többi csak minimálisan: [link] remélem működik a link. komenteljetek! az adataimból kiindulva ilyennek képzeltetek ?
2011. márc. 7. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen a testalkatod, mint a képen lévő lánynak, az nagyon szép!
2012. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy leírtad nem ilyet képzeltem, de én is hasonló alkat vagyok és szeretnék fogyni.

Én 152cm vagyok, 54kg. 97 mell, 98 fenék, 74 derék, 52 comb.

Én ezt maximum teltnek mondanám, nem molettnek.

[link]

Szerintem ennél arányosabb lehetsz.

21L

2013. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!