Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem érződik az illatuk...

Miért nem érződik az illatuk rajtam?

Figyelt kérdés

15/L vagyok.

Eddig három parfümöm volt, és tartósan egyiknek sem lehetett érezni az illatát rajtam. VAlahogy a többi lányon érezni lehet, ah elmegy mellettünk/mellettem állnak, de rajtam szinte egyiket se lehetett, a dezodor illatát se, semmi, kb egy óra és elmúlik a szabad levegőn, akárhol.

Ennek mi lehet az oka? Rossz parfümöket/Sprayket/dezodorokat választanék, vagy az is lehet, hogy a bőröm olyan "jelegű"/"típusú"?

HA van valami tanácsotok, azt megköszönöm:)


2011. júl. 6. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megszokja az orrod és ezért nem érzed.
2011. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ember saját magán az illatokat jóval kevésbé (esetleg szinte egyáltalán nem) érzi, mint másokon.

A másik pedig, bár nem írtad, a parfümöt vérbő területekre kell fújni, csukó, könyök-térdhajlat, fül mögötti rész.

2011. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akárhova fújhatom semmi. Tudom, hogy magunknak nem érezzük, csak abból gondolom, hogy nem lehet érezni, hogy hiáb fújom be magam, egyszer zt mondták, hogy szappan illatú a bőröm, ezek szerint a szappan érződött, ellenben a parfümmel. Meg volt egy pár dolog, amiből gondoltam, de köszönöm a válazokat,a kkor reménykedem abban, hogy cak én nem érzem a parfümöt:D
2011. júl. 6. 23:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát talán mondd el milyen parfümöket használsz.

Sajnos ennél nagyon igaz, hogy a drágább jobb (persze kivétel akad), de az ilyen 2ezres star natura, meg hannah montana, no name dolgok, hamisítványok kb 10percig érződnek.

Egy 20ezres edp ruhán két hét után is érződik, de bőrön is túléli a napot.

A dezodoroknak meg nem is kell érződniük igazán. :D

De bizonyára azért sem érzed, mert hozzászokik az orrod. Próbálj ki néhány drágább, jobb féle parfümöt valamelyik drogériában (Müllert és Douglast ajánlom), ruhát is érjen, aztán kérdezz meg valakit később, érzi-e.

2011. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát az eddigi parfümjeim: (nem tudom, hogy mennyire jók, apukám vette nekem őket mindig valamilyen alkalomra):

1. AVril LAvigne:Black Star

2. Halloween Kiss sexy (ez Eau de toilette volt)

3. Celine Dion Sensational


Arra gondoltam, hogy a Halloween Kiss-eset parfüm formájában megpróbálom, nektek arról mi a véleményetek, vagy volt olyan ismerősötök, akinek volt, és érződött?

Köszönöm a választ=)

2011. júl. 7. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!