Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék csak derékról...

Hogyan tudnék csak derékról fogyni?

Figyelt kérdés

Most 172 cm a derékbőségem és 160 cm kéne

Megoldható hogy csak derékról fogyjak vagy esetleg minimálisan máshonnét is?

Köszi :)

16/L


2011. júl. 7. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát bocs, de akinek 170 cm a derékbősége, annak jócskán van fogynivalója máshonnan is. Úgyhogy nagy szerencséd, hogy nincs helyi fogyás.
2011. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

áááááááá bocsi a nagy mérekezésbe belekavarodtam elé raktam egy százast :D

szóval most 72 és 60-nak kéne lennie

bocsibocsi :D

2011. júl. 7. 12:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Hú, hát 72 cm tényleg széles egy kicsit.

amit én ajánlok neked, az a hulahopp karika ^^ de tényleg :) de ne műanyag, hanem fa hulahopp, kb 80 centis. ha mindennap fél órát, 1 órát hulahoppozol garantáltan vékonyabb lesz a derekad, nekem már 2 hét után látszódott :)

2011. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm kipróbálom :)

amúgy máshol elég reális méreteim vannak a fenekem viszont elég pici ezért onnét nem nagyon akarok fogyni (nem is lenne miből) :/

2011. júl. 7. 12:46
 5/11 anonim ***** válasza:

varázslattal

helyi fogyás nincs, nem is volt és soha nem is lesz. ha máshonnan úgysem tudsz miből fogyni (kötve hiszem ilyen derékbőség mellett, azért akkor márhol is van zsír, tuti :D És ezzel nem azt mondom, hogy hájas és kövér vagy, csak egy tény) akkor úgyis onnan fogsz.

A hulahopp nagyon jó, bár zsírt annyira nem éget, az izmoknak jó. Menj el futni. Egyél kevesebb vacak kaját.

2011. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

akkor lehet én állapítom meg rosszul de a méreteim:

magasság:175

mell:86

derék:72

csípő:89

láb:39

comb(közvetlen fenék alatt):52+52

fenék (kb középen): 93


tudom hogy az utolsó kettő elég viszonylagos méret, de gondoltam azért leírom

36-os ruhát hordok és kb mindenki azt mondja hogy milyen vékony vagyok a magasságomhoz képest+ étvágyjavító tablettát szedek

légyszi értelmes válaszokat írjatok vagy ne írjatok

köszönöm

2011. júl. 7. 13:19
 7/11 A kérdező kommentje:
ja és 52 kg vagyok
2011. júl. 7. 13:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen vékony vagy, és ekkora a derékbőséged, nem fogsz onnan lefogyni, mert akkor valszeg csont miatt ekkora, abból meg nem lehet fogyni, ilyen az alkatod, ezen nem tudsz változtatni.
2011. aug. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
basszuuus. mi nem adnék a méreteidért. *-*
2012. febr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 demeve válasza:

Dettó ugyanezek voltak a méreteim! Sajnos rossz hírem van: ilyen alkattal nem fogsz többet fogyni derékból 5 cm-nél, csak akkor, ha mindenhonnan feláldozol pár centit, de azt meg nem javasolnám. 5 cm-t viszont leadhatsz:

- zsírmentes étrenddel (a te alkatodnál egyből derékra megy minden zsír)

- flabélosszal (heti 3-4 alkalom)

- vákuumos kezeléssel (kb.6-8 alkalom)

- sporttal (hullahopp, oldalra hajolgatás és lábemelés, és esetleg spinning, ha egyébként kerek feneket és tónusos lábakat szeretnél).

Sportolás előtt kend be magad paprikaolajjal, de csak nagyon vékonyan, mert iszonyat erős, vagy fóliázd be a derekad.


Nekem ezek együtt segítettek. Kb. 2 hónap alatt lement úgy, hogy 1 kilót fogytam csak. Tehát semmi drasztikus diéta meg eszetlen sport nem kell, viszont a 21. századi technika segítsége nélkül nem nagyon ment volna.


Sok sikert, ha esetleg még nem érted el a célod! Ha mégis sikerült 12 cm-t fogynod úgy, hogy nem ment le neked se máshonnan, akkor lécccci! írd már meg, hátha nekem is bejön a technikád! Köszi!

2012. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!