Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék derékról fogyni....

Szeretnék derékról fogyni. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Minden este lefekvés előtt tornázok. Pl. hasra úgy edzem, hogy lefekszem háttal a földre, fölkönyökölök majd lefeszített, egyenes lábaimat fölfele emelgetem. (páros lábakkal). Ebből 20-at csinálok. Ez arra jó, hogy izmosabb legyek, azt hiszem. De most nekem olyasvalami kéne ami a derékról levisz pár cm-t.

Na meg itt vannak azok az "úszógumik"... Nem olyan rettenetes a helyzet, viszont látszanak, s szeretném letornázni őket, ha lehet..

Ha tudtok légyszi pár tippet adjatok:).


2010. jún. 24. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megy a futás, kocogás, akkor az a lebjobb módszer.
2010. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem akkor volt vékonyabb derekam, mikor sokat bringáztam, de bár most nem csinálok semmit sem, s kicsit kezdek én is úszógumis lenni :)
2010. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vállszélesnél kicsit nagyobb terpesz, jobb kézbe 1-2kg-os súlyzó, jobb oldalra törzsdöntés. Másik kéz lent nyújtva. Először nagyokat, majd lent maradsz, kicsiket. Aztán ha már átmentél terminátorba, akkor bal kéz hajlítva tarkóra :) Ebből annyit, amennyi nem terhel meg, mindkét oldalra. De olyan 4x8 nagy, 4x8 kicsi szerintem kezdésnek elég. Szóval: 4x8 nagy súlyzó nélkül mind2 oldalra, aztán 4x8 kicsi, majd jöhet ugyan így súlyzóval, és ha ezek után még bírod, súlyzóval tarkóra tett kézzel :) Sok sikert!
2010. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Húú ez jó!!Ezt én is kipróbálom.:)
2010. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
helyi zsírégetés nincs
2010. jún. 30. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!