Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Duci, kövér lányok! Mit...

Duci, kövér lányok! Mit vesztek fel ebben a nagy hőségben?

Figyelt kérdés
Én képtelen vagyok rövid nadrágot, szoknyát felvenni. Nem égetem magam ilyesmivel. Hosszú nadrágban és hosszabb ujjú felsőben viszont megsülök...
2011. júl. 7. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ohh lüke vagy hosszú gatyóban. Én is duci/kövér vagyok.

És térdgatyákat rövid ujjas felsőben tökéletesen érzem magam. Egyébként egy-egy rövidebb nadrág kisebbnek mutat mint a hosszúak...tapasztalat.

kérdés?:D

2011. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nyáron is hosszú nadrágot hordok. Ujjatlan felsőt egyáltalán nem viselek, nyáron sem. Szoknyát se nagyon (Főleg a comb-összeérés miatt)
2011. júl. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

Attól, hogy duci vagy, mért ne vehetnél fel szoknyát/rövidujjú felsőt????!! o.O

Én is picit duci vagyok (kb. 30kg felesleggel!!) és ami igaz, én sem veszek fel térd fölé érő nacit mások elé, de otthonra simán bevállalhatod!! Amúgy pedig ne foglalkozz a mások véleményével, hogy mit mondanak, csak azzal törődj, hogy válassz egy szexi, kényelmes felsőt, hozzá stílusban illő nacit, és menj végig az utcán, anélkül, hogy azon agyalnál, hogy "jajj, istenem, most vajon megbámulják a méretes fenekem??!"!! Már különben sem divat a soványság, szal ne törődj ezzel!! Légy magabiztos és akkor semmi sem állíthat meg!! Tapasztalatból mondom... hajráá ;)

2011. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
nekem 15 kg feleslegem van, de ugyanúgy felveszek térdig, sőt, akár combközépigérő nacit/szoknyát. persze, majd megsülök, mert kövérnek születtem. jó, fogyózom is, de nem megy ez egyik napról a másikra. nyugodtan vedd fel.
2011. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jó, itthonra felveszem, de utcára nem. Strandra sem járok, mert volt már egy-két kellemetlen helyzet emiatt.
2011. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van feleslegem bőven, én comközépig érő rövidnacit viselek enge pólóval vagy vastagabb pántos ujjatlannal. Nem fogok megsülni azért, mert nem tökéletes a testem. Senki nem cikiz vagy bámul meg az utcán. Ha mégis megtennék, akkor lesz@rnám magasról. Majd' 40 fok van, könyörgöm...
2011. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem is tudom. Egyszerűen undorító a testem...


Azért is takargatom ennyire, mert "hirtelen" híztam csomót. Nem 5 kiló feleslegről van szó, hanem kb 30. Nagyon rosszul érzem magamat a bőrömben. Elkezdtem már az életmódváltást, de nyilván nem tudok leadni pár hét alatt 20 kilót.


Közben viszont megsülök. Már mindenki hülyének néz, hogy hosszú ujjú felsőben mászkálok 35 fokban.


Amúgy köszi a válaszokat, így talán kicsit bátrabban veszek fel nyáriasabb ruhákat...

2011. júl. 7. 21:04
 8/15 anonim ***** válasza:
Pár éve szintén úgy voltam vele, hogy hosszú farmer mert nagy csülkeim vannak és egyetlen megoldás: eltakarni. HÜLYESÉG! :_D Majd' megsültem egész nyáron, strandra ritkán jártam.. Mára már nem érdekel ki mit gondol, akiket szeretek, akikkel jóban vagyok azok elfogadnak így.. aki nem képes rá nem is érdemel ennyi szenvedést. Épp a napokban vettem egy szoknyát térd fölött kicsivel.. :D fürdőben, strandon nagyon jól érzem magam! Elkezdtem pár hónapja néha futni egy kicsit.. nem volt fárasztó de a végére nagyon jól éreztem magam.. próbáld ki jót tesz! Mióta elkezdtem sokan megkérdezik hogy hová fogyok már!? Pedig alig futottam eddig.. xO
2011. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

"Én is picit duci vagyok (kb. 30kg felesleggel!!)" - Na ne röhögtess már! :D 30 kiló felesleg nem a picit duci kategória...

Kérdező, szerintem a térdig, vagy picit térd fölé érő nadrágot nyugodtan felveheted akár ujjatlan felsővel is, vagy pedig térdig érő nyári ruhákat is. A teljesen rövid sortot, bevallom őszintén, én megmosolygom a kövér nőkön, mert egyszerűen nem való. Ettől függetlenül létezik aranyközépút, nem kell megsülnöd a hőségben.

2011. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
hosszú egyberuha, térdgatyó
2011. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!