Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A jobb oldali szerintetek kövér?

A jobb oldali szerintetek kövér?

Figyelt kérdés
Szerintem átlagos,nőies ,barátom szerint már nagyon nem oké.
2011. júl. 7. 22:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nagyon csinos.:) Jól áll neki a teltség. Ha választanom kéne a 3közül, hogy hogy nézzek ki, lehet hogy őt választanám.
2011. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
35%
Eggyátalán nem kövér. Aki" nem tudná magán elviselni ezt a súlyt " hát annak üzenem hogy nem mindenki olyan géneket örököl h annyi chipset meg jégkrémet zabál amennyit akar és egy dekát sem hízik az könnyen beszél, ellentétben azokkal akik rengeteg szenvedés után sem tudják leadni. Minden ez csak nem kövér és nem duci.
2011. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%
bővenjó.... blokkolnám
2011. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%
duci, molett = kövér. Szerintem ez a nő kövér, ha nem kell kertelnem, ezt mondom, de egyébként nem néz ki rosszul.
2011. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem lenne oké
2011. júl. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%

jól áll neki, hogy kicsit húsosabb

de szerintem ez még belefér

2011. júl. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha én ilyen lennék, mint a jobb oldali, már nem érezném jól magam a bőrömben. Nem kövér amúgy, de ez már nem csinos szerintem. Én kb. a középső vagyok, de 20 évesen kb. olyan voltam, mint az első, most szeretnék újra olyasmi lenni.


27/N

2011. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
49%
Hát igen, a jobb oldali egy picit azért kövérebb a kelleténél, bár szerencsére árnyosan ducibb. A középsőnek szerintem kissé vastag a comja, amúgy ő a legjobb. Én pedig a bal oldalinál vagyok egy pár kilónyival húsosabb. :D Ő már túl sovány, de szerintem az a plusz kg, ami rajtam van, már feldobná. :)
2011. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az. És kedves 23.14: képzeld, én se vagyok olyan alkat, hogy ehetek akármennyit, akkor is 40 kg vagyok vasággyal, de teszek ellene, hogy ne legyek ilyen, mert én sem tudnám elviselni ezt a súlyt magamon.
2011. júl. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
határeset.kövérnek nem mondanám,inkább molett.de ha ennél ducibb lenne az már gáz lenne.30/F
2011. júl. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!