Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy előlről is...

Az miért van, hogy előlről is teljesen más milyen az arcom, bal oldali profilképem is teljesen más, és a jobb oldali is?

Figyelt kérdés

Legjobban a jobb oldali profilommal vagyok megelégedve. A többivel nagyon nem:/ És amikor valaki néz, más szemszögből pl bal oldalról vagy szemszögből akkor mindig azt hiszem hogy azért néz mert olyan másmilyen vagyok úgy...


Veletek is így van?

MItől van ez?


2011. márc. 9. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
senki sem szimmetrikus. van akinél ez jobban megmutatkozik, van akinél kevésbé. nem kell miatta aggódni, ezzel mindenki tisztában van, emiatt nem fognak rád furcsán nézni:) (van 1-2 ismerősöm akinél ez különösen látszik, mégsem zavaró szerintem)
2011. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!