Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legszebb arcú lány...

Melyik a legszebb arcú lány közülük? Milyen sorrendbe raknád őket? Miért? Kort nemet is írjatok. Nagyon megköszönném a válaszokat!

2011. júl. 8. 01:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bwah, ez nagyon sok. :D Inkább megmondom az első ötöt, jó?:D

1. - [link]

2. - [link]

3. - [link]

4. - [link]

5. - [link]

2011. júl. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a

legszebb: 3.

utána: 8.

utána 16.


Ilyen sorrendben szerintem a három legszebb lány a felsoroltak (linkelttek) közül. A többit nem sorolom sehova, mert vagy nagyon rondák (az én szépérzékem szerint) vagy nem nyilatkozom, mert durván photoshoppolt képek. :-)

2011. júl. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18-1-9-13 ők a legszebbek
2011. júl. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2. ott is a második képen szép

3. ott pedig az első kép

nem tudom, hogy csak szerintem szépek, de nekem ők tetszenek a többi közül

17L

2011. júl. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3 :)
2011. júl. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Figyi nem akarok bunkó lenni de az ien kérdéseknek mi értelme? 1:úgyse fogsz így kinézni ha csaj vagy mert magyar vagy.Ha srác vagy akkor meg úgyse lesz ien barátnőd kivéve ha van sok pénzed.És tényleg nem kötekedésből írtam!
2011. júl. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na én sorrendbe tettem őket! :)

Nálam ez a szépség sorrend, kezdem a legszebbtől:


3: A LEGSZEBB

6

12

2

5

17

10

18

14

13

16

15

1

4

11

9

7

8: A LEGCSÚNYÁBB



27/N

2011. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

legszebbek: 5, 11, 14, 17

legrondábbak: 7, 8, 12

2011. júl. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Legszebb: 18.

->17.

->9.

De a 3-ban van valami nagyon különleges.

2011. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Bocs akkor miért írtad?:)Egy szóval sem említettem hogy kötelező válaszolni.Úgy gondolom lehetőséged nyílt.Az nem ugyanazt jelenti,hogy muszáj is válaszolni..valakinek mindig el kell rontani egy szimpla kérdést?Úgy gondolom nem tettem fel nagyon borzalmas kérdést..bocs amit most te csinálsz annak mi értelme?:)15 éves lány vagyok csak kíváncsi voltam mások véleményére mert az egyikre nagyon hasonlítok gondoltam megkérdezem kb hova raknátok ennyi lány közül mert azért nagyon szép lányok is vannak.Nem kicsit meglepett,nem gondoltam volna hogy ilyen sok féle válasz érkezik mindenkinek más a szép :)nekem is 3 a legszebb Keira Knightley a Büszkeség és Balitéletből imádom az a fimet.A könyv is csodálatos,de a filmet bármikor megtudnám nézni mármint az a változata tetszik amibe Keira van nagyon szép természetes gyönyörű a filmben,imádom!Próbálok én is ilyen lenni :)

köszönöm a válaszokat

2011. júl. 8. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!