Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy nézett ki a legszebb...

Hogy nézett ki a legszebb lány/nő, akit valaha láttál?

Figyelt kérdés

Nem hirességre gondolok, hanem hétköznapi emberre, például, akit az utcán láttatok meg.

Akit én legszebbnek láttam:

-Fenékig érő, világos szőkésbarna haja volt

-nagyon szép arc

-172 cm körüli

-Szegényes, egyszerűbb ruhákban volt, ami azért fontos, mert látszott, hogy nem extra cuccoktól szép, meg nincs pénze kozmetikusra, fodrászra stb-re, hanem önmagától szép.


2011. aug. 23. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

1. attól hogy nem visel drága cuccokat, lehet még csinosan öltözni.

2. kozmetikushoz pl én sem járok, megoldom magamnak, 1x meg is kérdezték kihez járok h ilyen zsir a szemöldököm:D


Amit te mondani akarsz, hogy nem volt ribi:) Örülök hogy van, aki nem azokat veszi észre leghamarabb, mert hiába mondják hogy fujj meg hol vannak a rendes csajok? Akkor is azokat lesik csöpögő nyállal...hm igazábol csak azokat veszik észre. (BÓK) Hu eltértem a témától:D bocsi. Igazából relatív kinek mi szép.

2011. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze, tudom hogy attól, hogy szép ruhákat hord valaki, még lehet szép, anélkül, hogy r*banc lenne.Csak olyan meglepő volt, mert az a lány tényleg gyönyörű volt.:)
2011. aug. 23. 17:47
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt linkelt vki egyszer egy gyönyörű lányt. (nem sztár, hanem egy sima csajszi, akit meg akart asszem hódítani.

A lány: nem tudom sajnos mennyire magas, az alkata az széles csípő nagy mell vékony derék, és gyönyörű bőre volt(nem photoshop!) plussz Fekete, vagy sötétbarna haja van:)

2011. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 165 cm magas volt, barna haja a derekáig ért, barna szeme volt, pisze orra, kreol bőre. Azt hittem külföldi a strandon láttam, de hallottam, hogy magyarul beszélt.

Karcsú volt, pici mellű. Lány vagyok, és a fiúkat szeretem, de női szemmel nem láttam még nála szebb lányt, legalábbis élőben biztosan nem.

2011. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
165 centi körül lehet, hosszú dús fekete hajzuhataga van, kreolbőrű, hatalmas sötétbarna szemei, széles csípője, vaskosabb, de nőies combja, lapos hasa és nagy mellei vannak, és gyönyörű latinos arca.
2011. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

velem egy suliba jár egy csaj,fent van egy közösséggi oldalon,szívesen felraknám a képét,tuti őt nem zavarná,szereti magát mutogatni,csak sajnos pár ember elkezdené spammolni =/ Pedig tényleg nagyon szép,látnotok kéne.Régebben kékes haja volt,de nem tudom körülírni.Tőle szebbet(élőben) még nem láttam =)

16/L

2011. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
167 cm szőkésbarna egyenes lapockáig érő melírozott haj kék szem vékony alkat kicsit nagyobb popóval gyönyörű mosollyal és átlagos mellekkel
2011. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Orcsik Dóra :D valamikor miss myvip lett:D
2011. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az egyik hölgy ismerősöm.Olyan 165cm körül, valamivel a válla alá érő haj, a színe gyakran változik(eredetileg szőkés), nagyon szép arc.A legszebb a szeme, valami elképesztően szép vágású, kék színű.Engem mégis inkább a személyisége, gondolkodása, ízlése fogott meg.
2011. aug. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
165 cm körüli derékig érő hullámos sötétbarna haj, nagyon szép arc, sötétbarana nagy szemek, szép formájú száj, pisze orr, nagyobb fenék és vastagabb comb, hasra husis szép formás mellek. Latinos szépség volt. SOha többé nem láttam
2011. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!