Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Még használhatom? /naptej/

Még használhatom? /naptej/

Figyelt kérdés
tavalyi,nivea naptej spray-t?szavatossági idő nincs rajta,az állaga ugyanolyan,a szaga mintha erősebb lenne....nem emlékszem,de ugyebár alkoholos
2011. júl. 8. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
símán használhatod
2011. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem viszont pont a nyar elejen mondta a doki, hogy nem szabad. Ha nem volt felbontva, csak siman tavaly vetted, de a szavatossagi ideje jo, akkor meg talan be lehet vallalni, de ha fel volt bontva es rendszeresen bejutott tavaly a flakonba levego, akkor nem. Ha nem is romlik meg szo szerint, tehat nem budos, nem csomos, akkor sem jo, mert igy egy ev alatt pont az megy benne tonkre, ami vedene. Magyarul nem sok mindent er.

De azt mondta, hogy celszeru a boltban is olyat valasztani minden evben, aminek a leheto legtovabb tart meg a szavatossaga, tehat valoszinuleg nem 1-2 evvel korabban volt legyartva.


En is sporolni akartam, a gyerekek meregdraga naptejebol maradt egy fel flakonnal, ami egy ideig elegg lett volna iden, de vegul inkabb vettem ujat nekik.

2011. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!