Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen alkatú nőt tartasz...

Milyen alkatú nőt tartasz kövérnek, és mennyire túlsúlyos az, ami még belefér az ízlésedbe? Linkelnétek képet?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, mire értik pl. a férfiak azt, hogy teltkarcsú, vagy extrém kövér. Nyilván a kérdés azoknak szól, akik számára szóba jöhet valamennyi fölös kg.

Azt hogy hány kilóig fér bele, felesleges meghatározni, mert lehetetlen szemre megállapítani hogy egy nő 120 kg vagy csak 80. Ismerek olyan modell csajt, aki mellett elbújhatna a fél szakma (no nem mert olyan vastag lenne) és 65 kg.. Szóval inkább képeket kérnék, úgyis a látvány és a súlyelosztás számít.


2011. júl. 8. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
~165cmhez max 60
2011. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ok peldaul nem vekonyak, de teljesen rendben vannak:

[link]

De beyonceval sem tul sok szerintem a vastagabb korszakban sem:

[link]


Ok mar az en szememben nem a teltkarcsu kategoria, inkabb mar koverek, de tudom, hogy az ilyen tipus altalaban meg teltkarcsunak mondja magat: [link]


Jennifer Hudson erdekes eset, mert ezen a foton is toltottgalamb, de nagyon jol nez ki, elonyos neki a ruha:

[link]

2011. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Számomra egy tökéletes nő:

[link]


36/F

2011. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ejha! Köszönöm a képeket!:) Ez a 3. abszolút nincs messze tőlem, szóval van még remény..

A többi lányra én nem mondanám, hogy kövér, de hát én nő vagyok, másképp látom őket. J.Lo és S.Johannson nőiesen karcsú, a többi lány pedig teltkarcsú szerintem.

2011. júl. 8. 23:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ő nagyon bejön: [link]


[link]


meg ő is:

[link]

[link]

2011. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Itt az oldalon is volt egy csaj napokban, rajta is van vagy 10 kiló plusz, de mégis tetszik

[link]

[link]

2011. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam így vannak a női testalkatok:


túl vézna:

[link]


tökéletes:

[link]

[link]


husibb,de még belefér:

[link]

[link]


nekem ez már túl husi:

[link]


kövér(túlságosan)

[link]


szándékosan megpróbáltam nem retusált képeket keresni :)

2011. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2011. júl. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!