Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, voltatok már úgy, hogy...

Nők, voltatok már úgy, hogy nem voltatok megelégedve magatokkal, és úgy döntöttetek, holnaptól megszépültök, adtok magatokra?

Figyelt kérdés
Mivel kezdtétek? nem értek a sminkeléshez, még egy jó frizurát sem tudok csinálni... hogyan kell epilálni? stb. légyszi segitsetek!
2011. júl. 13. 19:46
 1/9 anonim válasza:
100%

voltam..

először lefogytam-15 kg

aztán elkezdtem csinosan öltözködni :)

2011. júl. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, en sokszor probalok megujulni. Mondjuk nekem a sminkkel meg a tobbivel nincs gondom, mert ertek hozzajuk, sminkes vegzettsegem is van. Nekem sulyproblemaim vannak, pedig nagyon egeszsegesen elek.


Hogyan kell epilalni? En epilatort hasznalok, szerintem nagyon jo, csak hozza kell szokni. Sajnos az arcomon van szor (tesztoszteron hormon problemam van), igy bajuszgyantat is kell hasznalnom. De nem faj, megszokja az ember a dolgokat.

2011. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nos először is. Vagy elmennék kozmetikushoz(vagy megprobálnám egyedül) kiszedni a szemöldökömet..

aztán egy kis vásárlás a dm-ben: egy alapozó,ami a bőrszíneddel egyezik (ki lehet próbálni), aztán egy szempillaspirál (szerintem abból jó a legolcsóbb is).

Vegyél szemceruzát is (úgy tudod megnézni,hogy melyik a jó,hogy a kezedre húzol egy csíkot vékonyan,és elmaszatolod picit, ha nagyon elmaszatolódik az nem jó)

Vegyél egy arctisztítót,meg egy srcmaszkot,amit néha használj.

Keress csinos ruhákat (józsefvárosi piacon egész jók vannak főleg gatyák), feszüljön rajtad,álljon jól.

Epilálni pedig epillátorral kell úgy,hogy áthúzod a kívánt testrészen, mint egy borotvát.

Remélem segitettem aztán hajrá!

2011. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen, nagyon féltékeny voltam egy lányra, de rájöttem, hogy nem jobb nálam, csak kihozza magából a maximumot. Ez elég nagy lökés volt. Ha van pénzed fodrász, műkörmös stb.,ha nincs interneten egy csomó jó oldal van, ami hajjal, bőrrel, ruhákkal foglalkozik.
2011. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Lefogytam 28 kilót

2. Otthon elkezdtem ggyakorolgatni sminkelni.Netről néztem sminkeket,a szemszínemhez,és a szemformámhoz illően.

3. Mivel folyamatosan csalódtam a fodrászokban,így csináld magad módszerrel megtanultam hajat vágni,festeni-melírozni.(neten szintén vannak"útmutatók"-hál isten hamar bele jöttem)

4. Elkezdtem felpróbálgatni olyan ruhákat is,amiket azelőtt soha nem vettem volna fel....bevállt

Így teljesen megújultam.


Az epillálás meg nem nagy dolog,én 3-as fokozaton szoktam,addig húzogatom le-fel a lábamon,amíg csíp...addig biztos van mit eltávolítani. :)

2011. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Huhh hát...bányarém sosem voltam, olyan átlagos, de extrém stílusú (punk). Nem csak a làzadás miatt, mai napig vallom azt a filozófiát, de külsöre meg kellett változzak.

13 éves koromtól mindig volt olyan amit csináltam magammal.

13 évesen: köldökpiercing, fekete haj, szemöldöktetkó (amit sikeresen elrontottak :D), megtanultam sminkelni (erösen, színesen)

15 évesen: orrpc, narancssárga a fekete hajamba

16 évesen: mindezekhez ajakba karika

18 évesen: Leszivattam a hajam, levágattam vállig éröre és feltupíroztam, elsö tetkóm

19 évesen: vissza feketére, bele rózsaszín tincsek, homlokba piercing (nagyon jól állt, kár, hogy leszáradt a bör), hajhosszabbítás, szemöldökpc

20 évesen: vissza szökére xD, bele rózsaszín, majd müraszta, az összes addigi pc kivétele, monroe pc betètel

21 évesen: Back to the beginning, vissza a sima, egyszerü szöke hajhoz, semmi extra, megismertem a férjemet

22 évesen: terhesen kezdtem csinosabban öltözködni, elhagytam a bakancsot

23 évesen (most): kifejezetten nöiesen öltözködöm, kislányom születése óta nagyon vékony lettem, jobban áll. Visszanövesztettem a szemöldökömet, lett még 2 tetkóm, nem olyan erösen sminkelek, hosszú szöke hajam lett, amit ápolok, parfümöt használok, járok strandra barnulni stb.

Tehát most vagyok a topon, ha lehet így fogalmazni. Ez a maximum amit ki tudok hozni magamból.

Köszi, hogy végigolvastátok az életrajzomat :D :D

2011. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
voltam. bulémia lett a vége és pánikbetegség.
2011. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Voltam, de nem igazán ezeken múlott. Csak addig addig mondogattam magamnak, hogy szép vagyok és tökéletes(tudom tudom hülyén hangzik), hogy elhittem. Imádtak a pasik de még a mellem is nőt. Komolyan mondom nem kamu. Olyan lett a kisugárzásom, amitől minden pasi a környezetemben azt érezte, hogy engem akar. Beképzeltnek hangzik tudom. Ez már sajnos elmúlt de komolyan gondolkodom hogy megint tökéletes legyek :D De tényleg, hiába a fodrász stb ha te nem vagy elégedett. Mindegy hogy nézel ki hidd el magadról hogy szép vagy, csodás vagy és mindenki téged akar.
2011. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem egyik napról a másikra jött, hanem fokozatosan 'tudat alatt', szóval erről a részről nem tudok nyilatkozni, de ha valamit nem tudsz hogy hogy kell, például ahogy írtad smikelni/frizurát csinálni/stb, akkor tudom ajánlani a YouTube-ot. Nagyon jó tutorialok vannak szinte az ég világon mindenről, ha nem probléma az angol, bármit megtalálsz :)
2011. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!