Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Számotokra hogy néz ki a nem...

Számotokra hogy néz ki a nem átlagosan szép csaj? (bővebben lent, tudom kicsit így érthetetlen)

Figyelt kérdés
Szóval sok olyan kérdést láttam hogy "szerintetek jól nézek ki?" és mellé egy képet mellékeltek. Nem sok értelmét látom, de gondolom a pozitív kritikák erősítik egy kicsit az önbizalmukat. Sok helyre a válaszolók azt írták: "átlagos vagy" vagy "szép vagy de olyan átlagosan" Akkor nektek mi a nem átlagosan szép vagyis amilyen csaj után megfordulnak az utcán? Képet ha tudtok lnkeljetek de ne ilyen híres sztárokról mint Megan Fox meg ilyesmi...Köszönöm.
2011. júl. 9. 16:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel szinte semmiben nem értek egyet, kivéve a három legalsó képet, a többivel abszolút nem.


Akit ő bombázónak mond, nekem az átlagos tucat, aki szerinte hűdenagyonszép az szerintem az átlagosan szép, akit meg átlagos tucatnak mond az szerintem gyönyörű, szóval az ízlés nagyon, de nagyon relatív.

2011. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!