Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszik a barna szem?

Tetszik a barna szem?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy nem jön be:s örülök, hogy nekem más.
2011. júl. 9. 23:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

én is szebbnek látom a kék, szürke szeműeket.

szintén örülök neki, hogy az enyém kék. :)

2011. júl. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 hot_kiss ***** válasza:
100%
Imádom, az enyém is barna. Én ugyanígy vagyok a kék szeműekkel, mint Te a barna szeműekkel. Valahogy taszítanak..
2011. júl. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Engem nem taszítanak a barna szeműek, jaj, dehogyis..:):DDD
2011. júl. 10. 01:04
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Imááádom,nekem barna és hatalmas *.*
2011. júl. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nekem is kék szemem van, és örülök, hogy kék. Természetesen a barna sem csúnya de szerintem a kék sokkal szebb. Bár mondjuk attól is függ, hogy milyen barna mert van ilyen:

[link] Ez nekem nem nagyon tetszik

de van ilyen is:

[link]

Ez szerintem szép. :)

2011. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
az utolsó 2. linkje szép :) de amúgy annyira nem tetszik. inkább fiúkon, lányokon szerintem nem szép. nekem a zöld szem tetszik, nekem is az van. de ilyen sötét zöld, nem barnászöld. senkinek sincs ilyen :)
2011. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

En no vagyok es barna szemem van, nagyon szeretem.

Nem csak elfogadtam, hanem konkretan nagyon orulok neki.

Az enyem sotetbarna es nagy, de nem ugy nagyobb, hogy siman kerek az egesz esedtleg dulledtebb (ez is gyakori es szerintem nem szep, de nyilvan senki sem direkt ugy keri), hanem mandulaformaju. A szemfeherjem pedig nagyon feher (meg atbulizott ejszaka, vagy sok munka utan is feher marad), a szempillam pedig magatol sotet es hosszu, ivelt (de termeszetes hatasu spiralt gyakran hasznalok.

Hasonlo az ovehez: [link]


Csak eppen en feherboru vagyok, szoval meg nagyobb a kontraszt, a szemem a legfeltunobb az arcombol.

Lassan 30 vagyok, de en tenyleg maradektalanul meg vagyok vele elegedve, sminkelni is konnyu, ha nem sminkelem akkor is szep es feltuno, nyilvan masnak is tetszik, mert 1-2 mondat valtas utan ferfiak/nok is megjegyzest tesznek a szememre nagyon gyakran.


Viszont a kek szemmel sincs gondom, a ferjem is kek szemu, szep, bar ugy veszem eszre, hogy mintha fakulna. Nem tudom miert, de regebben eros kek szeme volt, most viszont vilagosabb, neha mar-mar szurkes. A gyerekeket beosztottuk: egyikuk szeme teljesen olyan, mint az enyem, a masik gyerek szeme pedig nagyon gyonyoru kek. Mindketto nagyon tetszik.

2011. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tetszik. *.*
2011. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, pasiban tud igen szép lenni, ha mélybarna szemeibe nézek. :) Nekem is sötétbarna. Nekem a kék egy fajtája tetszik, de csak 1-2 embernél, másokon meg nem, egyénfüggő, valakinek olyan semmilyen kékes szürke, vagy rideg, halotti. Akin viszont tetszik a kék szem, annál nagyon. Egy időben nagyon akartam, h kék szemem legyen. De jó így is. 20L
2011. júl. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%

Úgy vagyok vele, mint a kérdező. Valamiért nagyon rühellem, bocs. De persze ha szerelmes lennék, nyilván le se szarnám, szóval nem kizáró ok azért.:D

Az enyém barnászöldes, tehát nem az a "klasszikus" barna. Örülök is neki meg nem is, mert én zöld szem mániás vagyok, de lehetne rosszabb is.:D Bár már kissé unalmas, hogy mindenki ezzel cinkel, de na.:D

2011. júl. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!