Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barna vagy kék szem?

Barna vagy kék szem?

Figyelt kérdés
Melyik tetszik nektek jobban? Ha csak eközül a kettő közül kell választani. És kérlek legyetek őszinték, tehát ha kék szemed van, választhatod a barnát, és fordítva. Tehát írjátok oda a szemszíneteket is. Nekem sötétbarna szemem van, de mindigis kékről álmodtam.
2011. aug. 20. 12:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%

kék :)

de a párom szemei barnák, és azokat is imádom ^^

2011. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
59%
kék, mert ez a kedvenc színem, a barna meg olyan átlagos, az emberek 60%-ának barna a szeme, nekem kékeszöld szemem van, jobb lenne ha kék lenne
2011. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Mindkettőnek meg van a maga szépsége. Én sokáig állítottam, hogy csak a barna szemű srácok jöhetnek nálam számításba, mert nincs is annál jobb, mint amikor belenézel a szerelmed szemébe, és árad belőle a biztonság, a mély és őszinte érzelem. Ez utóbbit a mai napig állítom, bár a kék szemű fiúknak is meg van a maga szépsége. A szőke haj-kék szem nekem már sok, de ha valakinek barna a haja és kék a szeme, nagyon különleges tud lenni. Szerintem nem lehet általánosítani. A szem a lélek tükre - legyen szó barna vagy kék szemről, fontosabb hogy mit sugároz belülről! :) 17/L
2011. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
73%
Barna szemem van és nekem a barna tetszik. A kéket nem annyira szeretem :/
2011. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%
a barna egyáltalán nem átlagos, sőt! az az átlagos, hogy mindenki a kék szemért van oda meg vissza... sokkal különlegesebb tud lenni egy sötét barna szempár!
2011. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
39%
A kék szem rideg és taszító. BARNA!
2011. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem provokáció miatt írtam ki a kérdést, egyszerűen csak kíváncsi vagyok, mert barátaimat megkérdeztem, és 2 kivételével az összesnek a kék tetszik. Megkérdeztem, miért, és azért ,mert a barna már unalmas, mert mindenkinek olyan van. AHogy itt is vannak a kérdések, hogy miylen szemem van, össz-vissz 2 kék szem van, az összes barna.
2011. aug. 20. 12:57
 8/31 anonim ***** válasza:
76%

Ez jó....................60% barna, azaz mindenki :))) Mondjuk ha 10% lenne az az ollllllyan különleges kék, akkor érteném az átlagos barna megjelölést, de így nem igazán.


Nem mindegy milyen kék, mert a szép élénkkék tetszik, de a vízszínű hullakék nem.

2011. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
71%
zöld ^^
2011. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
96%

Valóban sokan vagyunk barna szeműek, de nem elhanyagolható a kék sem. Én azt hallottam, hogy a kék szeműek látása eléggé gyenge, de a mai világban minden második ember szemüveges. Nem lehet egykönnyen eldönteni a legszebb színű szemet, mert mindenkinek van egy ideálja. Fekete haj, kék szem....istenem, de gyönyörű lehet, vagy mély barna -csábító- szemek, ez sem az utolsó. Nekem tetszik a kék szem, a barna, a zöld, a szürke....vannak emberek, akiknek "mesél" a szeme.

Egyébként a mai világban csak pénz kérdése, hogy kinek, milyen színű szeme legyen...kontaktlencse.

2011. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!