Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » IPL fényfelvillanásos szőrtele...

IPL fényfelvillanásos szőrtelenítést próbáltátok már?

Figyelt kérdés
most olvastam erről a módszerről. arra lennék kíváncsi, használtátok-e már? és ha igen. mennyi kezelés után lett véglegesen szőrmentes? és kell-e valamit tenni előtte? úgy értem, h pl a lézernél előtte sűrűn kell borotválni.
2011. júl. 10. 03:10
 1/3 anonim ***** válasza:
én már 11 alkalommal voltam. havonta 1x megyek, az egész combomat csinálják, mert kb férfiasan volt szőrős. előtte 1 héttel nem szabad borotválni, egyébként meg akkor borotválom amikor akarom. fehér bőrön hatásosabb, ezért nem nagyon barnulhat le. jah és nem is gyantázhatom. egyébként elvileg 4-5-6 alkalom kellett volna, nekem nem tudni, hogy miért kell ilyen sok, mert nincsen semmi hormonproblémám. 3 hónapja viszont fogamzásgátlót szedek, és az utóbbi 2 alkalom hatásosabb volt mint az előző 9. javasolta már a kezelő hamarabb is, hogy szedjek, de nem akartam. azt mondja, hogy ez gyakori, hogy fogamzásgátló nélkül nehezen tűnik el. nah azt hiszem leírtam mindent.:D még egyéb kérdés?:D
2011. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
huu köszi :D hát most így hirtelen arra lennék még kíváncsi, hogy ha nem élek szexuális életet, akkor is javasolni fogja a fogamzásgátlót? vagy akkor is érdemes szedni?
2011. júl. 10. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor is javasolhatja. bár nekem 4 alkalom után mondta, hogy szednem kellene, mert eddig szinte semmit nem ért. aztán nem akartam, mert már próbáltam régebben és eléggé felkavarta a hormonrendszeremet. de ez a mostani jó. jah és ha ő nem javasolja, hogy milyet, akkor majd mondd el a nőgyógyásznak, hogy mihez kellene. mert az sem mindegy, hogy milyen. nekem pl jangee-m van
2011. júl. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!