Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Abbahagyjam a szőrtelenítést? F.

Abbahagyjam a szőrtelenítést? F.

Figyelt kérdés
Évek óta borotválom az egész felsőtestemet,de már elegem van belőle,hogy minden nap borotválnom kell és így is mindig borostás.Úgy döntöttem abbahagyom,elég volt,már 2 hete nem nyúltam hozzá,de brutálisan erős,fekete és nagyon sok.Egyre több ismerősöm megjegyzést tesz rá,hogy ez már túl sok,pedig még csak két hetes.Nem akarok tovább szenvedni az állandó borotválással,de visszataszító sem szeretnék lenni.Tényleg ennyire ciki a nagy szőr egy pasin?
2011. júl. 23. 07:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A borotválással megerösitetted a szöröket, és most valószinüleg tényleg túl erös lett.

Ami segithet, ha rendszeresen gyantáztatod, attól ugyanis gyengülnek a szörök, amikor nö vissza, akkor nem borostás, és továnn is sima.

2011. júl. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen tudom,hogy a sok borotválás az oka,bár manapság egyre többen állítják,hogy nem erősödik,de én vagyok az élő példa rá,hogy ez nem,vagy legalább is nem mindenkinél igaz.
2011. júl. 23. 08:15
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

én nem mondanám, hogy a borotválástól nem erősödik

én epilálom, szerintem ez sokkal olcsóbb hosszú távon, és magadnak is megtudod csinálni

2011. júl. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt én sem mondanám,hogy nem erősödik,eleinte heti 1x borotváltam és úgy sem volt vészes,most viszont minden nap kell és frissen borotválva is látszódnak a fekete pöttyök.Egyszerűen megutáltam az egész szőrtelenítést és már nem akarok,de sajnos úgy látszik,hogy ha nem teszem olyan leszek mint egy ősember.
2011. júl. 23. 08:28
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg az epilálástól, esetleg a gyantától gyengülne a szőr
2011. júl. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ha mindenképpen kell továbbra is szednem,ami valószínű,akkor az semmi esetre sem borotva lesz.Megpróbálok áttérni a gyantázásra,vagy az epilátorra.
2011. júl. 23. 08:39
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
én az epilátort ajánlom
2011. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az imént beszéltem egy ismerőssel,bár ő lány de hasonló problémája van,Ő azt mondta,hogy először gyantáztassam le,majd amikor kezd kinőni,akkor kezdjem epilálni és attól kezdve csak epilátor.Végül is ha nem kell minden nap bajlódnom vele már az is valami.
2011. júl. 23. 08:56
 9/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk az érdekes,hogy senki sem mondja azt,hogy növesszem vissza,mert az férfias,vagy ilyesmi,leginkább erre számítottam.
2011. júl. 23. 09:00
 10/18 anonim ***** válasza:

A gyantázást ajánlom én is neked. Én is borotváltam a felsőtestemet és szintén ez volt a szituáció aztán ezévben eljött a strandszezon és nem igazán volt kedvem ,úgyhogy vettem egy hideg gyantacsíkot és szépen leszedtem a szőrt. Azt mondták egy hónapig tart ami hát olyan 3-4 hét nálam de másodszorra még lassabban és ritkábban nő. A különbség szemmel látható mert én hagytam egy csíkot a köldököm alatt és ott sokkal sűrűbb és erősebb szőrszálak nőnek mint mellette.

19/F

2011. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!