Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hasznalnak valamit a Rubint...

Hasznalnak valamit a Rubint Reka videok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már 100x végignéztem az összeset, de egy grammot sem fogytam :S
2011. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, alakformalasra nagyon jok, ha nincs lehetoseged terembe jarni es ott csinalni.

Azt nem tudom, hogy fogyni lehet-e tole, mert en sohasem fogyozas miatt csinaltam, hanem tenyleg alapformalas miatt. Vekony vagyok, de szeretem, ha van rajtam valamennyi izom is.

Rubint R. konkretan nem a szivem csucske, de ha egyszer raszansz 30-40 percet es vegigcsinalod teljes erodbol az adott gyakorlatot, nem adod fel es nem ulve nezed miutan kifaradtal, akkor ra fogsz jonni, hogy hasznal. Foleg masnap.

A lenyege az, hogy rendszeresen kell csinalni, javalom heti 5 napban, a 6 sem baj. Ha napi 20 perced van az is jo, ha van 30-40, akkor az megjobb.

Fontos az is, hogy minel tobb dvd-t szerezz be tole es kombinald, ha midig csak ugyanazt csinalod az neked is unalmas lesz es nem is fejlodsz egy ido utan. Minel tobb fajta gyakorlatot kombinalsz, annal jobb.

Ha mar jol megy, akkor szerezz be labsulyokat, nagyobb sulyzokat es csinald azzal. Igy eltart egy ideig, amig teljesen megunja a tested.

Sok sikert!

2011. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én konkrétan a RR 2009-e DVD-jét csinálom 5 napja. Fél kiló le is ment, a helyes táplálkozás mellett. A 40 percesen rendesen megizzadok, és a pulzusom is felszökik, így biztosan fogyaszt, de a legfőbb súlypont azért itt mégiscsak az alakformáláson van. Mellette járok futni, bringázni is. ;) Hamarosan elérem a célom!
2011. júl. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
alakformalo
2011. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!