Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi szemöldököt hogy ajánlat...

Férfi szemöldököt hogy ajánlatos kiszedni?

Figyelt kérdés

A szemöldököm iszonyatosan vastag és már régóta szedem hogy ne nőljön össze de most a vastagságából szeretnék lefaragni kb kétharmadára.

Mit csináljak próbáljam kiszedni (ami fél évig tart) vagy esetleg borotváljam?


2011. júl. 11. 02:15
 1/7 anonim ***** válasza:

A borotválást semmiképpen nem ajánlom!!!

Javaslom, hogy menj el egy kozmetikushoz, ő szakszerűen kiszedi neked...

Vigyázz, te ne állj neki, mert ha ferdére szeded, akkor hónapokig csúf fejjel kell járnod.

Főleg az első kiszedés a fontos, mert utána már otthon könnyen tudod majd a kinövő szálakat kihúzogatni, onnantól már nem ronthatod el.


(Nem kell aggódnod a női kozmetikában, elég sok férfi jár már manapság kozmetikushoz!)

2011. júl. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Én is a kozmetikust tudom ajánlani. Keress egy jó helyet! Tök jól meg tudják csinálni. Arra figyelj, hogy csak ki legyen igazítva, ne formára szedve. Sok sikert hozzá. ^^
2011. júl. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Sz@rnék rá, ha akkorára nőne is a szemöldököm, mint egy fókának. Inkább, minthogy b.zinak nézzenek.
2011. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönet az első 2 válaszolónak de viszont a harmadik könnyen beszél feltételes módban.
2011. júl. 11. 09:45
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ismerős a helyzet,sajnos engem is dús szőrzettel áldott meg a sors ami alól a szemöldököm sem kivétel.Összenőtt,vastag,bozontos,ráadásul nagyon hosszú szálú.Én szedem és borotválom és nyírom is.Néha kozmetikussal rendbe rakatom,de inkább csipesz és borotva magamnak.
2011. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem a felső része csak fele olyan sűrű, akkor most felülről kéne kiszedni vagy alulról is kicsit meg felülről is, vagy azt csak a nők szokták?
2011. júl. 11. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Látatlanban nehéz megmondani, de próbálj minél kevesebbet kiszedni/kiszedetni. Felülről csak akkor ha nagyon muszáj! Nagyon el lehet szúrni.
2011. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!