Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik! Fekete haj, piros rúzs...

Pasik! Fekete haj, piros rúzs mennyire jön be?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 11. 13:01
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

En no vagyok, de azert valaszolnek. Imadom a piros ruzst, es a koromlakkot is. Hetkoznap is hordom. Annak ellenere, hogy a ferfiak itt a neten viszolyognak tole, en az eletben nem ezt tapasztalom. Sokan megfordulnak utanam az utcan, es sokkal tobben leszolitanak, ha piros ruzs van rajtam. Ne erdekeljen a ferfiak velemenye, hord batran, ha neked tetszik. Egy dolgot azonban elarulok. A piros ruzst hordani tudni kell, mert ha nem jol kombinalod az oltozkodessel, akkor inkabb kozonseges hatast kelt.

Ha hasonlo elegans a stilusod, mint Ditanak a kepen, akkor batran ajanlom!

2011. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az utolsó válasszal teljesen egyet értek, nagyjából minden benne van. :) Annyit hozzá tennék, hogy árnyalatfüggő is, hideg vagy meleg (hideg pl. a meggypiros, málna piros, meleg pedig az eper piros, paradicsom piros), attól is függ ki viseli (jól áll-e a bőréhez és hajához, egyéniségéhez), akin jól áll azon igazán nőies, akin nem azon közönséges. Nem árt hozzá szolidan sminkelni a szemet, natúr szemfestés és vékony kontúr. Régen ódzkodtam a piros rúzstól meg szájfénytől, hogy jááj milyen közönséges és a pasik is biztos viszolyognak tőle..Csak pasztell színeket használtam egy időben. Úgy látszik ahogy idősebb lesz az ember leánya bátrabb is lesz. :) Az igazi tűz piros rúzst nem merném most se bevállalni, azóta hordok olykor pirosakat mióta találtam szolidabb, rajtam jól mutató árnyalatokat (mint az eper meg korall, vagy narancs piros), de szeretem a színesített pirosas Labellokat, kissé áttetszőbb piros szájfényeket, főleg amiben nincs csillám hanem csak fényes..Szépek tudnak lenni nappal is. Amúgy nem is baj ha az ember leánya még nem hordja ha ódzkodik tőle :), mert ezt is tudni kell viselni, azt mondják a magabiztos, tudatos nők színe, a pasiknak igenis tetszik ha egy olyan nő hordja aki jól érzi benne magát. Ha neked tetszik ne érdekeljen más mit mond. :) Dita Von Teese-nek jól áll ez a stílus, igaz a túl halvány bőrével kissé viaszbaba, bár magának így tetszik. Fekete hajhoz jól illik a tűzpiros is (ha az illetőnek is), meggypiros, bordó, málna piros, pirosas rózsaszín, rubin..Most ennyi jutott eszembe, biztos többféle van ennél. :) Sok sikert. ;) (Nekem a fekete haj természetesben tetszik bárkin, ha valaki festi jobb a sötétbarna az majdnem fekete és eredetibbnek tűnik).

26/L

2012. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, szexi és elegáns!!!
2019. nov. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem,nagyon tetszik. F.
2019. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!