Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy férfi szőrtelenít,...

Ha egy férfi szőrtelenít, akkor már metroszexuálisnak számít?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
az a durva, hogy 1-2 hónapja olvastam itt egy kérdést, amire a válaszadók nagy többségben azt mondták, hogy igénytelen, ha egy pasi nem borotválja a lábát és a hónalját. Tök le voltam döbbenve, hogy már itt tartunk... Amúgy szerintem eléggé homo dolog. Nincs bajom a melegekkel, de egy hetero pasi ne legyen már borotvált lábú... 22/L
2011. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásul kell venni,hogy változik a világ.Egyre inkább elterjed a férfiak körében is a szőrtelenítés,csak figyelni kell a strandon és láthatod,hogy egyre több pasi csupaszítja magát.Szerintem semmi rossz nincs benne,van akinek tetszik,van akinek nem.
2011. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Sokkal szebben látszanak az izmok a szőrtelenített testen.

Úristen, nem hiszem el, hogy azzal, hogy valaki leszedi a szőrt a lábával, már azzal egyenlő, hogy s€ggbebaszna egy pasast. Olyan hülye emberek vannak.

2011. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez attól is függ,hogy hol szőrtelenít...persze ha mindenhol akkor annak számít.de ez csak egy vélemény...
2011. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!

És ha lábat nem, csak hónaljat + a has és mellkas táját az izmok miatt?

2011. júl. 12. 17:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Figyelj!

A valóságban egyáltalán nem úgy működik a dolog mint itt egy fórumon.Én mindenhol szőrtelenítek,lábat,kart is és soha senki nem szólogat be,vagy b..ziz le miatta.Szerintem ez egyáltalán nem érdekli az emberek többségét.Csak az számít,hogy neked és a barátnődnek tetszen,a többivel ne is foglalkozz.

2011. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Bátorítsd csak a búzát...
2011. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak azok szólnak be, hogy b.zi, akiknek randa, plöttyedt testük van, és annyira undorítóak, hogy nem oszt, nem szoroz, hogy még szőrösek is.


Izmok miatt meg pláne szexis a borotvált test!

24/L

2011. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösz a kommenteket!
2011. júl. 14. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!