Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyikőjük a...

Szerintetek melyikőjük a legszebb, legkülönlegesebb?

Figyelt kérdés

Alexis Bledel:


[link]


[link]


[link]


Blake Lively:


[link]


[link]


[link]


Leighton Meester:


[link]


[link]


[link]


Nicole Fox:


[link]


[link]


[link]


2011. júl. 11. 21:37
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nicole Fox és Alexis Bledel a két legjobb,nekem Nicole abszolút kedvencem lehet,hogy sokan őrültnek tartották,meg nem szerették mert visszahúzódó volt és nem felelt meg az emberek "elvárásainak" de én ezt nagyon szeretem benne és az arca is gyönyörű még smink nélkül is és a haját is szeretem,szó-szó vannak furcsa dolgai,de kinek nincsenek? nagyon szeretem az egyik példaképemmé lett :)) alexis-t eddig még nem nagyon ismertem de a képek alapján nekem ő is tetszik aranyos :)) ők nálam a befutók :D
2011. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nekem Alexis kissé mesterkéltnek tűnik, a GGben is nem tűnt nagy színésznőnek, Blake Livelynak az arca nekem nemtetszik, de nagyon csinos és nagyszerű a kisugárzása, Leighton nekem soha nem volt szimpatikus:S

ja és Nicole egyik kedvencem volt, különleges és nagyon tetszik a haja*.*

2011. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!