Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg úgy látnak mások...

Tényleg úgy látnak mások minket, ahogy a fotókon kinézünk?

Figyelt kérdés

Tükörben még csak-csak tűrhetőnek látom magam,de ha meglátok magamról egy fotót,elborzadok,hogy jézusmária szentjózsef,ez én vagyok!?!??Kb.3x nagyobb a fejem mint a tükörben,és nagyon csúnya vagyok!!De mások úgyanúgy néznek ki élőben is,mint a fényképeken.Akkor ezek szerint tényleg az mutat "igazi" képet?:(

Hogyan lehetnék fotogénebb???


2011. júl. 11. 22:55
 1/5 DakotaDamon ***** válasza:
75%
Hát, te úgy látod az ismerőseidet élőben, mint a képeken?
2011. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a fénykép jól mutatja :) Amúgy ha a tükörben megszokott képre vágysz, akkor fényképezd le magad szemből és fordítsd át a képet (tükrözd) ;)
2011. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tudod vannak jó fotók és vannak rosszak, sok mindentől függ: fényviszonyok, beállítás, mosolyod ... :) szóval sokszor hibákat is kihozhatnak, hisz egy pillanatképről van szó, nem mindenki lehet fotogén (pl. egyik bnőm is élőben sokkal szebb, mint amelilyen fotók készülnek róla), szerintem magad készíts otthon az magadról képeket és próbálj ki különbféle mosolygásokat, vagy beállásokat és ha valamelyik megtetszik azt gyakorold, így majd ha más készít rólad képet ugyanúgy tudsz beállni és biztosan jól sikerül, plusz a jó fotóid önbizalmat is adnak, de biztos rólad is készült már jó kép:)
2011. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem egy olyan ismerősöm van, akinek a fényképéről nem hittem el, hogy tényleg ő van rajta, úgyhogy nem hiszem.

avagy a fotó sem mutat igazi képet... :D

2011. júl. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem élőben szebbnek találnak, mint amik a képek mutatnak rólam, de ez nem azt jelenti, hogy képeken egy csúfság lennék. Csak élőben jobb vagyok. Nem tudom miért van ez így.

Viszont volt már több olyan, aki képeken nagyon tetszett és mikor élőben taliztam velük...háátt eléggé nagyot csalódtam annyira másabbak voltak negatív értelemben.

2011. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!