Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nézek ki rosszabbul a...

Miért nézek ki rosszabbul a fotókon, mint a tükörben?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 00:27
1 2
 1/13 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Mert pont az ellenkezőjét látod. Fotókon úgy nézel ki, mint ahogy más is lát, de te a tükörképedet "szoktad meg".
2010. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagy fotogén. Valószínűleg nem túl karakteres az arcod.
2010. dec. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Elsőnek: Áá ne már tényleg? :D Én sokkal jobban nézek ki tükörben, sőt nekem tetszik az arcom, de a fényképeken sokszor vállalhatatlan vagyok. xD Remélem nincs igazad és mások is úgy látnak, ahogy én magam. :D


Amúgy meg igen az lehet, hogy nem vagy túl fotogén, rossz a szög vagy a fényviszonyok.

2010. dec. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
velem is így van:/
2010. dec. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy fotogén.
2010. dec. 29. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálam is pont ez a helyzet, de az elsőnek nincs igaza, mások olyannak látnak amilyen a tükörben vagy, én úgy tudom, de remélem én tudom jól, mert a képeken borzalmas vagyok, pedig a tükörben viszonylag meg vagyok elégedve magammal, de nekem más is mondta már, hogy képeken teljesen máshogy nézek ki. Nem lehet mindenki fotogén alkat, meg fényképező válogatja, van amelyikkel jobb fotót lehet csinálni.:)
2010. dec. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezért fotózzák sokan tükörben önmagukat :D
2010. dec. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én ha tükörbe fotózom magam sokkal jobban nézek ki mint ha más fotóz pedig csak be állok a tükör elé és kész
2010. dec. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mer nemvagy fotogén az hülyeség h mások úgylátnak mint te magadat a képeken. a kép az csak egy pillanat, de az élet nemaz.
2010. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. Tükörben általában tetszem magamnak, de nagyon nehéz egy jó fotót csinálni rólam, mindig legalább tízszer le kell fotózni különféle pozíciókban, hogy legalább egy darabon viszonylag normálisan nézzek ki.
2010. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!