Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen tetoválást csináltassak...

Milyen tetoválást csináltassak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van elképzelésem, szóval ez nem is gond.

17 éves srác vagyok. Egy szép angyalon gondolkodtam, de az nem gáz? Mert szerintem nem csak nem tudom hogy a többi srác mit gondol erről, mert szerintem a lányoknak tetszeni fog. :D

Mivel szeretem japánt gondolkodtam gésán is.

A harmadik variáció egy szárnyas csillag.


Írjátok meg a véleményeteket! Köszönöm előre is :)


2011. júl. 12. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a gésa legyen. ^^
2011. júl. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De az nem gáz férfinak? :D
2011. júl. 12. 00:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Én a japán MON ("mai") szimbólumot tetováltatnám magamra :)


[link]


Azt jelenti: "táncolni". :)


22/F

2011. júl. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Gondolom te táncolsz :) sőt 100% xD

De szerinted nem gáz egy pasin egy angyal(női) vagy egy gésa?

2011. júl. 12. 00:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, igazából neked kell vele megbarátkoznod... :D

Rajtad lesz, a részed lesz, ki kell tudnod mellette állni... :)


Pasi szemmel nézve persze, hogy gáz... haverok sztm tuti, h cukkolnak majd vele... mert nem elég pasis.


Csajoknak viszont valószínűleg bejön majd... :) Már ha a kiszemelt / későbbi kiszemelt lány egyáltalán szereti a tetoválásokat. :D


22/F (00:37-es)


/egyébként nem táncolok, egy kedvenc dj/producerem használja az említett japán szimbólumot :)/

2011. júl. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Méghogy bejön a csajoknak ... Én szóba sem állok egy olyan valakivel, akinek tetkója van. Azzal, hogy magadra varratsz egy olyan valamit, amiről még magad sem tudod eldönteni, hogy ..., azzal eléggé leredukálod a csajok számát, akiknek ez bejön. Szóval csak azért ne tetováltass magadra, hogy legyen. Szerintem egy motívumba bele kell, hogy szeress, mert egész életedben viselned kell. Ne azon tépelődni, hogy egyáltalán milyen legyen. Ha nem vagy ezerrel magabiztos, akkor bele se vágj, mert tuti, hogy meg fogod bánni pár éven belül. De hogy a kérdésedre válaszoljak (ugyan nekem nem tetszik a tetkó, mint olyan), de a felsorolt három verzió nekem elég gagyi. Ha már választani kéne, akkor a gésa, mert az eredetibb, nincs annyira elcsépelve mint az angyal, meg a csillag. Viszont ahhoz, hogy szépen látszódjanak a részletek, hogy egyből lejöjjön, hogy ez egy gésa, ahhoz elég nagynak kell lennie, ami megint felveti a későbbiekben az esetleges eltüntetés problémáját. Szóval 17 évesen még ne kötelezd el magad. Szerintem. Ha én visszagondolok, hogy mik tetszettek nekem 17 évesen (pl. zene, öltözködés), hát most, felnőtt fejjel siralmasnak tartom. Gondolt át jól, ez nem egy szezonális dolog, amit ha már nem tetszik, a gardróbba bevágsz, vagy elajándékozol. Ez egy kőkemény döntés, hidd el.
2011. júl. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az angyal a legjobb. :)

Nem te voltál az a kérdező, aki egy másik kérdésben azt az angyalos tetkót belinkelte? :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes.. ?

2011. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De akkor még nem találtam meg azt ami nekem tetszik.

Már megtaláltam, és igen én írtam azt az angyalos témát :)

2011. júl. 12. 13:37
 9/10 anonim válasza:

ha nem vagy benne biztos h mit és hova akkor NEM ÉRDEMES, vili:) ?


a tanácsom az:

hogy amíg nincsen MIÉRT megcsináltatni NE csináltass. :)

2012. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már rég megvan :))

azért köszi a válaszokat :D

2012. márc. 26. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!