Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen tetoválást csináltassak?

Milyen tetoválást csináltassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


Persze van elképzelésem :)

Írom is! Ezeket a mintákat szeretném a bal karomra (alkar, felkar és akár még a mellemre is "belelóghat") : pegazus (valami férfias stílusban :D ), sas, koi, tigris.



Nyugodtan írjátok le az elképzeléseteket, akkor nyugodtan mutathattok képeket, hogy milyet tetováltassak ...

Jah és aki nagyon profi leírhatná, hogy körülbelül ez mennyibe fog kerülni... :D Köszi előre is ! :)


2011. aug. 12. 02:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a sas jól nézne ki, az olyan férfias. :)
2011. aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Joy Turner ***** válasza:
89%
Szerintem aki interneten kérdezi meg a népet, hogy mit varrasson magára, az ne varrasson magára semmit.... Nem akarlak megbántani, de ez halál gáz. Egy tetoválást ne azért válassz, mert másoknak az tetszik! Várj még vele, amíg kiforr benned a végleges minta, de ne másokat kérdezz meg arról, hogy te mit viselj halálodig a testeden. Csak a te tested, ezért legyen ez a te saját döntésed.
2011. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Félre értesz !! :)

Én ezeket a mintákat szeretném (az összeset !!!) a bal karomra (akár még a mellemre is) tetováltatni. Mert ezek jelentései illenek rám.. én csak abban kértem segítséget, hogy mutassatok ilyen mintákat amik jól néznének ki együtt .... :)

Elnézést, ha félreérthető voltam.

2011. aug. 12. 11:55
 4/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ja, hogy az összeset akarod, azt hittem ezek közül az egyet.


Szerintem sasként olyat tetováltass, ahol az egész teste látszik, nem csak a feje. pl:

[link]

[link]

[link]

[link] itt pl. a bal felső nekem nagyon tetszik.

[link]

[link] kivételesen ezen tetszik, ahogy meg van oldva a feje a sasnak.

valamelyik minta, ami neked a legjobban tetszik, és szerintem akkor ez a sas legyen a felkarodon. De ha nem tetszik egyik se, akkor még át lehet alakítani, csak vidd be a képet, ami a legjobban hasonlít az elképzelésedhez, és mondd el a tetoválónak.


Tigris: Ez a kedvenc énekesem tetkója, valami ilyesmi tetszik nekem a legjobban, persze ne ugyan az legyen.

[link]

Nekem ennél a mintánál is az tetszik, ha az egész látszik és nem csak a feje, nem tudom, neked milyen elképzeléseid vannak, szóval inkább mind a kettő féléről linkelek neked.

[link] Bocsi, ezt nem hagyhattam ki, szerintem nagyon aranyos, de inkább férfinak ne.

[link]

[link]

[link]

Én a tigrist az alkaromra(belülre) csinálnám, úgy, mintha másznak fel.


Koi:

[link]

[link]

Ha a sas mellé fér, nem tudom mit milyen méretben szeretnél, akkor én a felkaromra tenném, vagy a hátamra.


Pegazus:

[link]

Ilyenből ezt az egyet találtam, ami szerintem elmenne egy férfinak. Ezt már nem tudom, hova tenném.


18/l

2011. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)) még gondolkodom melyik legyen.

eddig így gondolom:


[link] jobb alsó


[link]


[link]


[link]



A tigrisről mi a véleményed neked mint lánynak?? Nem riasztana el ? :D Kicsit túl vadnak érzem...

2011. aug. 12. 22:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Azt választod, ami neked legjobban tetszik, imádom a tetkókat. :) Amúgy engem nem riasztana el a tigris. Az árát nem tudom mennyi lesz, de szerintem ne is azt nézd, hanem, hogy igényes munka legyen, hiszen életed végéig viselni fogod.
2011. aug. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Meg azt hozzáteszem, hogy nagyon gondold meg, nem tudom, hány éves vagy, de ha nagyon fiatal, akkor szerintem még várj vele.
2011. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

17 és nem szeretnék vele várni. :) Már sokat gondolkoztam rajta (eleget), hogy legyen-e ... szüleim is megengedik. Szóval köszi a segítséget !! :)

Főleg "A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 14:49" <-- Köszönöm ! :)


Már csak a pénz kell és akkor irány egy tetováló szalon. :)


U.i.: értem, hogy ne azt nézzem, hogy mennyi lesz, hanem, hogy igényes. Okés. Akkor nézem azt. Tudtok ajánlani egy igényes tetoválót aki ezt megtudná tervezni a karomra? Mert nem külön külön akarom ezeket feltetováltatni, hanem azt szeretném, hogy úgy nézzen ki mint EGY darab tetkó. Az egész egybe legyen valahogy. Szóval a tetoválást ki lehet még mással is egészíteni. ismertek ilyen embert? Köszi előre is.

2011. aug. 13. 22:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 14:49 08:26 és a 12:17. :)

De jó neked, hogy megengedték, én egy kis skorpió mintát szeretnék majd a lapockámra, egyenlőre nem engedik meg.

Nem tudom, városban laksz, ha igen, akkor biztos van ott tetováló szalon, ha nincs, akkor kérdezgess pár ismerőst, akinek már van tetkója, hogy ők, hol csináltatták. Amúgy szerintem, amikor először bemész még csak egyeztessél a tetoválóval, mondd el neki, hogy ezeket akarod, és kérd ki a véleményét, hogyan hogyan nézne ki a legjobban, elvégre ő érti a dolgát.

2011. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondoltam. :)

Amúgy neked, hogy-hogy nem engedik? O.o Hiszen már 18 éves vagy, nem de? :) :S Vagy akkor nem lakhatnál velük vagy mi? :S Bocsi, ha túlságosan személyes dolgot kérdezek....

2011. aug. 14. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!